‏ در {موضوع} EMBA

‏ 2019‏ در {موضوع} MBAs اجرایی ‏ برترین های

پس از تکمیل مدرک لیسانس، بسیاری از دانشجویان مایل به تحصیلات عالی هستند، اما ممکن است این فرصت را نداشته باشند. ثبت نام در یک برنامه EMBA پس از کسب تجربه در حرفه حرفه ای خود را انتخاب یکی از گزینه ها است، زیرا این نوع برنامه بر اساس دانش قبلا به دست آمده است.

EMBA در مدیریت شرکت چیست؟ به طور معمول طراحی شده برای دانش آموزان درک عمیق تر از اینکه چگونه کسب و کار در مقیاس جهانی عمل می کند، این نوع برنامه به طور معمول به بررسی زمینه کسب و کار مانند استراتژی و پیاده سازی می پردازد. دوره های فردی ممکن است موضوعات گسترده ای را شامل شود، چگونگی برنامه ریزی استراتژیک بر سازمان ها و نحوه ایجاد شبکه های کاری. هدف این برنامه افزایش دانش دانش آموزان از جنبه جهانی کسب و کار و آماده سازی آنها برای نقش های مدیریتی در آینده است.

دانش آموزان اغلب مهارت های اصلی را توسعه می دهند در حالی که در EMBA در برنامه مدیریت شرکت مشغول به تحصیل هستند. مهارت های تحلیلی قوی معمولا برای درک مفاهیم کسب و کار پیچیده ای ضروری است، در حالیکه مهارت های حل مساله به دانش آموزان کمک می کند تا در زمینه های مختلف موفق شوند. مهارت های ارتباطی می توانند دانش آموزان را قادر به توسعه شبکه های شخصی و حرفه ای کنند.

از آنجا که هر مدرسه متفاوت است، هیچ هزینه ای برای برنامه EMBA وجود ندارد. معمولا دانشجویان برای کسب مدرک به مدت دو سال طول می کشد، اما قیمت آن در میان دانشگاه ها متفاوت است.

با EMBA در مدیریت شرکت، دانش آموزان ممکن است برای تقریبا هر کار در زمینه کسب و کار واجد شرایط. بسیاری از کارآفرینان تبدیل می شوند، در حالی که دیگران ترجیح می دهند به عنوان مدیران لجستیک کار کنند. کسانی که ترجیح می دهند با تعداد کار کنند گاهی اوقات تبدیل به تحلیلگران داده یا مدیران جبران می شوند. برای کسانی که از یک رویکرد خلاقانه به کسب و کار لذت می برند، موقعیت های مدیر بازاریابی ممکن است در دسترس باشد. مشاغل به عنوان مشاوران کسب و کار، مدیران پروژه و مدیران اجرایی نیز ممکن است.

با در نظر گرفتن بسیاری از دانشجویان به علت انعطاف پذیری که کلاس ها را از راه دور انجام می دهند، دانشگاه ها از طریق ارائه کلاس های آنلاین بیشتر از همیشه قبل پاسخ می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
در حال حاضر هیچ برنامه ای تحت EMBA حاکمیت شرکتی جهت نمایش وجود ندارد. سایر مقوله ها MBA حاکمیت شرکتی را امتحان کنید.

Search for similar programs here