Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} برنامه های EMBA ‏ برترین های

EMBA و یا مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار درجه ای است که برای افرادی که اغلب دارای 10 یا بیشتر سال تجربه کاری هستند، طراحی شده است. این شبیه یک برنامه MBA است، اما ممکن است در طراحی و تحویل آن متفاوت باشد. به طور معمول، برنامه های EMBA طراحی شده اند تا فردی را که قبلا کار تمام وقت را انجام می دهد طراحی کند.

EMBA در حسابداری چیست؟ این یک برنامه حرفه ای فارغ التحصیل است که بر اصول کسب و کار پیشرفته با تاکید بر شیوه های حسابداری متمرکز است. اکثر دانش آموزان مهارت های پیشرفته در مدیریت کسب و کار و مالی را توسعه می دهند. آنها ممکن است دوره هایی را که عمیق تر درک خود را از امور مالی، بودجه سرمایه گذاری و مدیریت نمونه کارها را. به طور معمول، دانش آموزان همچنین دوره های اصلی را که بر کسب و کار متمرکز هستند، در کلاس های اضافی تمرکز می کنند که مستقیما به حسابداری تمرکز می کنند. دوره های حسابداری در سطح بالا اغلب شامل گزارشگری مالی، عوامل مالیاتی در تصمیم گیری های کسب و کار، اقتصاد برای کسب و کار، قانون کسب و کار و بازاریابی و استراتژی است.

بسیاری از برنامه های حسابداری EMBA قصد دارند دانش آموزان را برای رهبری در صنعت خود آماده کنند. آنها اغلب قادر به اتخاذ یک وضعیت هستند. آنها همچنین به طور معمول مهارت های مالیاتی دریافت می کنند که برای کارفرمایان ارزشمند هستند و ممکن است در تهیه مالیات سالانه خود کمک کنند. دانش آموزان نیز اغلب مهارت های مدیریت پول را یاد می گیرند.

یک عامل کمک کننده هنگام انتخاب EMBA در برنامه حسابداری اغلب هزینه تحصیل است، که ممکن است از یک موسسه به بعد متفاوت باشد. دانش آموزان باید اطمینان حاصل کنند که با هر گونه علاقه ای به دانشگاه برای اطلاعات دقیق تر درباره هزینه های ثبت نام تماس بگیرند.

اکثر برنامه های حسابداری EMBA بر آمادگی دانش آموزان برای نقش های مدیریتی در کسب و کار تمرکز دارند. دانش آموزان معمولا برای موقعیت های سطح بالا واجد شرایط هستند که شامل کار با پول و امور مالی می شوند. کارهای معمول برای EMBA در فارغ التحصیلان حسابداری می تواند شامل تحلیلگر مالی، مدیر مالیات، حسابرسی، تحلیلگر بودجه، مشاور مالیاتی، مدیر اجرایی یا مدیر توسعه کسب و کار باشد.

بسیاری از EMBA در برنامه های حسابداری ارائه سازه ای است که اجازه می دهد دانش آموزان به طور کامل کار می کنند در حالی که کسب مدرک آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درحسابداری

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

این استاد اجرایی (EMBA) در حسابداری و مالی مدیریت برنامه مطالعه ایده آل برای دانشجویان که به طور مستقیم بعد از مدرسه بالا برای حداقل 5 سال در یک موقعیت مدیریتی در این زمی ... [+]

3 TOP دانشگاه = 1 سطح اروپا همه دانش آموزان علاوه بر ABM ها دیپلم دیپلم مشترک با دانشگاه Dabrowa Gornicza درباره (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو دارند. 3 بالا از دانشگاه های اروپایی = بهترین مجازی / برنامه فاصله = 1 بالا دیپلم اروپا سوئیس + اتحادیه اروپا + TOP رتبه 500

پیشبرد تخصص خود را در ABM

ارتباط با زبان آموزان و رهبران درست مثل شما در مقطع کارشناسی ارشد آنلاین ما. شما به عنوان دور خواهد رفت به عنوان ذهن خود را به شما به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در ABM است.... [-]

سویس Zürich
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
پاره وقت
12 months
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی