Filter
EMBA
دانمارک نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2‏ EMBA برتر در دانمارک را ملاحظه کنید 2020‏

EMBA یا اجرایی MBA درجه کسب و کار در سطح کارشناسی ارشد برای حرفه ای ها و اجرایی است. این اجازه می دهد تا آنها را به مطالعه آموزش و پرورش اجرایی کسب و کار و کار در همان زمان.

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

با وجود جمعیت کوچک آن، دانمارک در رتبه به عنوان یکی از جهان 'بازدید کنندگان کشورهای نوآورانه ترین لطف تاکید قوی بر آموزش پژوهش و با کیفیت بالا. همچنین شما می خواهد در یک محیط امن و دوستانه نوآوری مبتنی بر مطالعه شود.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید برتر EMBAs در دانمارک 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

AVT Business School

AMBA مدرک تحصیلی آکادمیک AVT تنها برنامه واقعی رهبری جهانی است که در دانمارک ارائه شده است. ... [+]

MBA اجرایی

MBA اجرایی (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی) در AVT یک سفر غنی است که به شما امکان می دهد تا مهارت های مدیریتی خود را در حالی که در حال بررسی نقش های متغیر رهبران در محیط کسب و کار دینامیک امروز است، افزایش دهید.

MBA یک برنامه 18 ماهه در دو بخش است:

قسمت 1 CBA است که طول می کشد شش ماه / 650 ساعت یادگیری. بخش 2 MBA است که 12 ماه دیگر / 1300 ساعت یادگیری را طول می کشد و بر تکمیل موفقیت آمیز برنامه CBA تکمیل می شود. ... [-]
دانمارک کپنهاگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
International Business Academy

این مدرک MBA یک برنامه پاره وقت و بین المللی است که توسط دانشگاه لیدز بکت با همکاری International Business Academy IBA در کولدینگ ارائه شده است. ... [+]

MBA اجرایی اروپا (E-MBA)

به عنوان یک مدیر ، ماندن از روند و توسعه بازار و همچنین با عوامل مختلف خارجی که در موفقیت شرکت ، توانایی رقابت با دیگران و موقعیت در بازار تأثیر می گذارد بسیار مهم است.

برخی از مهمترین پارامترهای موفقیت یک شرکت استراتژی ، اقتصاد ، مدیریت ، بازاریابی و مدیریت منابع انسانی است و این برنامه تمرکز شدیدی روی این مباحث دارد.

این مدرک MBA یک برنامه پاره وقت و بین المللی است که توسط دانشگاه لیدز بکت با همکاری International Business Academy IBA در کولدینگ ارائه شده است.... [-]

دانمارک کولدینگ
فوریه 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 - 6 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی