Filter
EMBA
دانمارک Copenhagen نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی دانمارک 2019‏

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

MBA برنامه طراحی شده برای دانش آموزانی که می خواهند برای پیشبرد مهارت های علمی خود و اعمال آنها را به زندگی واقعی شرایط کسب و کار واقعی است. این دانش آموزان را هدایت کند تا منعکس کننده و خود را از نظر انتخاب حرفه آینده خود را عوض کنید. دانش آموزان به درک گسترده ای از وظایف کلیدی طیف وسیعی از مناطق کسب و کار کسب و استفاده از این مهارت به منظور کمک به مسیر استراتژیک از یک کسب و کار.

دانمارک، رسما پادشاهی دانمارک، یک کشور مستقل در شمال اروپا، واقع در جنوب غربی سوئد، جنوب نروژ، و مرز در جنوب آلمان است.

واقع در سواحل شرق از نیوزیلند، کشش در سراسر بخشی از Amager شهرستان کپنهاگ است. این شهرستان پایتخت دانمارک با جمعیت بیش از 1 میلیون نفر جمعیت است. این دانشگاه های خصوصی و عمومی متعدد است.

‏ MBAs اجرایی سیدنی دانمارک را ملاحظه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
دانمارک
Copenhagen
نوع تحصیل
سرعت
AVT Business School

AMBA مدرک تحصیلی آکادمیک AVT تنها برنامه واقعی رهبری جهانی است که در دانمارک ارائه شده است. ... [+]

MBA اجرایی

MBA اجرایی (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی) در AVT یک سفر غنی است که به شما امکان می دهد تا مهارت های مدیریتی خود را در حالی که در حال بررسی نقش های متغیر رهبران در محیط کسب و کار دینامیک امروز است، افزایش دهید.

MBA یک برنامه 18 ماهه در دو بخش است:

قسمت 1 CBA است که طول می کشد شش ماه / 650 ساعت یادگیری. بخش 2 MBA است که 12 ماه دیگر / 1300 ساعت یادگیری را طول می کشد و بر تکمیل موفقیت آمیز برنامه CBA تکمیل می شود. ... [-]
دانمارک Copenhagen
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی