MBAtahsilat.com

‏ 2019‏ درجه های EMBA سیدنی در امارات متحده عربی از مقایسه کنید رهبری

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

درجه MBA رهبری یک درجه تحصیلی کارشناسی ارشد برای افراد شاغل و دانشجویانی است که می خواهند در سمت های مدیریتی کار کنند. دانشجویان می آموزند چگونه اعضای تیم خود را با یکدیگر مرتبط نمایند و نیز چگونه به شکلی موثر مدیریت نمایند و ارتباط برقرار کنند.

امارات متحده عربی اتحادی از هفت امارات در سمت شرقی شبه جزیره عربستان، در ورودی به خلیج فارسی است. از این رو این کشور 'بازدید کنندگان آرایش جمعیت بودن به طوری متنوع، با شهروندان اماراتی بودن یک اقلیت در کشور خود - بخش عمده ای از نیروی کار در امارات متحده عربی مهاجران خارجی هستند.

دبی شهرستان واقع در امارات متحده عربی است و یکی از هفت امارات که این کشور را تشکیل می دهند است. با جمعیت بیش از 2 میلیون نفر، آن را به عنوان امارت پرجمعیت ترین در امارات متحده عربی قرار دارد. این یکی از بلندترین ترین و منحصر به فرد skylines و میزبان تعدادی از موسسات آموزش عالی در.

‏ سیدنی در امارات متحده عربی تحصیلات بازرگانی همین امروز اقدام کنید از رهبری 2019‏

1نتایج دررهبری, Dubai Filter

استراتژی و رهبری مدیر اجرایی

Synergy University Dubai
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات امارات متحده عربی Dubai

این برنامه برای مدیران و مدیران ارشد از صنایع و زمینه های مختلف طراحی شده است. این همه موضوعات مهم مربوط به رهبری موفق، مدیریت و توسعه سازمان ها را پوشش می دهد. هدف از این برنامه، تجهیز متخصصان به دانش کسب و کار تا به امروز برای بهبود عملکرد حرفه ای خود است.