MBAtahsilat.com

‏ در امارات متحده عربی 2019‏ رهبری از درجه های EMBA مرور کنید

درجه MBA اجرایی (EMBA) برای افراد شاغل باتجربه ای طرح ریزی شده است که آماده دریافت مهارت های لازم برای کار در سمت رهبری و مدیریت اجرایی می باشند. این برنامه های تحصیلی به پیچیدگی های رهبری، امور مالی، بازاریابی و سایر عناوین مرتبط می پردازد.

درجه MBA رهبری یک برنامه تحصیلی’ کارشناسی ارشد برای دانشجویان و افراد شاغل حرفه ای است که می خواهند کارکنان را رهبری و مدیریت نمایند. برنامه های تحصیلی ممکن است عناوین و موضوعاتی همچون انگیزش کارکنان، مهارت های مدیریتی، سازمان دهی تیمی و مسئله زایایی و عیب یابی را در بر گیرد.

آموزش و پرورش در امارات متحده عربی دارای مزایای آن: خورشید، دریا، شن و ماسه، درآمد معاف از مالیات پس از فارغ التحصیلی و برخی از بهترین دانشگاه ها در علاوه بر خلیج region.In، تعدادی از دانشگاه های بسیار رتبه مستقر در کشورهای دیگر دانشگاه شعبه در امارات متحده عربی.

‏ در امارات متحده عربی 2019‏ رهبری برتر درباره EMBAs

1نتایج دررهبری, امارات متحده عربی Filter

استراتژی و رهبری مدیر اجرایی

Synergy University Dubai
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 3 ترم ها درخواست اطلاعات امارات متحده عربی Dubai

این برنامه برای مدیران و مدیران ارشد از صنایع و زمینه های مختلف طراحی شده است. این همه موضوعات مهم مربوط به رهبری موفق، مدیریت و توسعه سازمان ها را پوشش می دهد. هدف از این برنامه، تجهیز متخصصان به دانش کسب و کار تا به امروز برای بهبود عملکرد حرفه ای خود است.