MBASTUDIES

‏ پاره وقت تحصیلات بازرگانی از را در لهستان سیدنی جستجو کنید رهبری 2021‏

EMBA ممکن است راه حل است. این اجازه می دهد تا شما را به حفظ شغل خود، یادگیری از کارشناسان و اعمال مهارت های جدید فورا به عقب در نیروی کار.

EMBA رهبری یک برنامه طراحی شده برای حرفه ای ها و مدیران اجرایی که می خواهند برای تقویت مهارت های رهبری خود و تصمیم گیری است. با محیط کلاس درس تعاملی، دانش آموزان از طریق تجارب مشترک در بحث های گروهی دست آوردن ایده های جدید هیجان انگیز از شرکت دانش آموزان است. کارگاه های آموزشی و فعالیت های چالش برانگیز افزایش توانایی رهبری از هر دانش آموز.

لهستان، رسما به جمهوری لهستان، یک کشور در مرکز اروپا است. با جمعیت 38 میلیون نفر، لهستان 6 پرجمعیت ترین کشور در اتحادیه اروپا است. دانش آموزان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا را ویزا برای تحصیل در لهستان نیاز ندارد. هزینه زندگی در لهستان است در میان پایین ترین در اتحادیه اروپا است.

ورشو پایتخت و بزرگترین شهرستان از لهستان اعتقاد بر این است یکی از جاذبه های مهم توریستی، مرکز اقتصادی و مرکز آموزشی است. این شهرستان با زیبایی های طبیعی بارگذاری شده و توپی آموزشی ایده آل برای دوستداران طبیعت است. این شهر همچنین دارای نهادهایی که درجه در مناطق مختلف آموزش عالی ارائه دهد.

‏ پاره وقت سیدنی در لهستان از با دانشگاه ها تماس بگیرید رهبری برنامه های EMBA 2021‏

1نتایج دررهبری, ورشو Filter

MBA اجرایی (نیمسال اول - آنلاین آماده)

Kozminski University
EMBA
EMBA
اکتبر 2021
<
پاره وقت
<
18 ماهها
30 سپتامبر 2021
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

هدف از این برنامه ، ارائه دیدگاه جامع در مورد مهمترین مشکلات مدیریتی است. رسیدگی به تصمیمات تاکتیکی و استراتژیک اتخاذ شده در سطح اجرایی ، نظارت بر عملکرد و اقدامات درمانی ، رس ...

اطلاعات بیشتر