MBASTUDIES

‏ پاره وقت برنامه های MBA اجرایی و را در ایالات متحده آمریکا سیدنی جستجو کنید رهبری 2021‏

زمانی که در رشته بازرگانی فارغ اتحصیل شدید و تجربه کاری قابل توجهی نیز اخذ نمودید، گام بعدی MBA اجرایی (EMBA) است. این برنامه های تحصیلی موضوعات اصولی مانند امور مالی، حسابداری و بازاریابی را با مطالعات رهبری در هم می آمیزد تا شما را به سوی مناصب مدیریتی و اجرایی اعلا سوق دهد.

عنوان دنیای کسب و کار پیشرفت و مسابقات بالا است، یک رهبر بسیار قوی ضروری است. EMBA رهبری یک برنامه طراحی شده برای رهبران که می خواهند برای همیشه در بالای نژاد است. آن را فراهم می دانش آموزان برای به دست آوردن ایده های جدید که آن را به حل مسئله و تصمیم گیری می آید. فعالیت های چالش برانگیز و کارگاه های ارائه شده در کلاس ایجاد شرایط واقعی زندگی در نتیجه، باعث هر دانش آموز برای نشان دادن هر یک 'توانایی رهبری.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

کلیولند، اوهایو به عنوان یک مرکز تولید را آغاز کرده و امروز محبوب ترین برای مسکن سالن راک اند رول مشاهیر شناخته شده است. این کاملا تعدادی از کالج ها، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی.

‏ پاره وقت سیدنی در ایالات متحده آمریکا ، با دانشگاه ها تماس بگیرید رهبری MBAs اجرایی 2021‏

1نتایج دررهبری, کلیولند Filter

MBA اجرایی

Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management
EMBA
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
21 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه Weatherhead Executive MBA (EMBA) بر اساس یک برنامه درسی متمایز ، مداوم تازه شده برای فارغ التحصیلان است که نامزدهای باتجربه را به عنوان متخصصان و رهبران تجارت به سطح جد ...

اطلاعات بیشتر