MBAtahsilat.com

‏ 2019‏ درجه های MBA اجرایی سیدنی در ایالات متحده آمریکا درباره مقایسه کنید رهبری

برنامه MBA اجرایی برنامه مدیریت جهانی طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای حرفه ای اواسط حرفه ای است.این توسعه مدیران موثر برای سازمان جهانی پویا امروز 'ها

دانشجویانی که می خواهند بیاموزند چگونه به شکلی موثر مردم را هدایت و مدیریت نمایند، بهتر است در رشته MBA رهبری ادامه تحصیل دهند. این درجه کارشناسی ارشد ’ متمرکز بر مهارت های مدیریتی مانند ارتباطات، تاثیرگذاری، مسئولیت، استراتژی های عملیاتی، تصمیم سازی و ساختار کارکروهی است.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

کلیولند، اوهایو به عنوان یک مرکز تولید را آغاز کرده و امروز محبوب ترین برای مسکن سالن راک اند رول مشاهیر شناخته شده است. این کاملا تعدادی از کالج ها، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی.

‏ سیدنی در ایالات متحده آمریکا برنامه های MBA اجرایی همین امروز اقدام کنید - رهبری 2019‏

1نتایج دررهبری, Cleveland Filter

MBA اجرایی

Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 21 ماهها درخواست اطلاعات آمریکا Cleveland + {تعداد} بیشتر

برنامه Executive MBA (EMBA) بر اساس یک برنامه آموزشی متمایز و مداوم تجارب تحصیلی فارغ التحصیل شده است که کاندیدان را به یک سطح جدید به عنوان حرفه ای و رهبران کسب و کار تجربه می کند.