MBASTUDIES

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی سوئد 2020‏

استکهلم مقصد ایده آل برای درجه کسب و کار فارغ التحصیل برای بسیاری از متخصصان از سراسر جهان است. سوئد دارای سابقه ای طولانی در تعالی در دانشگاهیان و خانه را به بسیاری از شرکت های چند ملیتی و کسب و کار است. EMBA در استکهلم می تواند به اثبات می شود فرصت منحصر به فرد برای یک برنامه با کیفیت بالا دانشگاهی همراه با توسعه حرفه ای در شهرستان های پر جنب و جوش و بین المللی است.

از آنجا که سوئد یک جامعه تفکر رو به جلو است، EMBA در برنامه های استکهلم ارزش ایده های نوآورانه و جدید که ادغام روند آینده. EMBA در برنامه های استکهلم برای حرفه ای کسب و کار که به دنبال به دست آوردن آموزش و پرورش و مهارت های لازم برای پیشرفت حرفه ای به مدیریت اجرایی و بالا طراحی شده است. با EMBA در استکهلم، فارغ التحصیلان می توانند یک شبکه حرفه ای گسترده است که می تواند منطقه دهانه ساخت، و همچنین به عنوان کسب تجربه ارزشمند بین المللی که می تواند یک مزیت رقابتی در بازار کار جهانی فراهم می کند.

فهرست EMBA در برنامه های استکهلم زیر و شما ممکن است درجه است که شما را جستجو شده برای پیدا کردن!

نتایج Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
EMBA
<
پاره وقت
<
4 ترم ها
انگلیسی
سوئد
پردیس دانشگاهی

برنامه اجرایی MBA ارائه می دهد تجربه آموزشی منحصر به فرد متمرکز بر رهبری بین المللی و شیوه های مدیریتی قابل اجرا برای رهبران فعلی و آینده در هر دو بخش خصوصی و عمومی است. ...

اطلاعات بیشتر