MBAtahsilat.com

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی سویس 2019‏

برنامه MBA اجرایی برنامه مدیریت جهانی طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای حرفه ای اواسط حرفه ای است.این توسعه مدیران موثر برای سازمان جهانی پویا امروز 'ها

مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه درجه دو سال است. به منظور به دنبال مدرک MBA، دانش آموزان ابتدا باید مدرک لیسانس در رشته مرتبط را دریافت کرده اند. در یک برنامه MBA، دانش آموزان دوره کسب و کار مربوط است که آنها را واجد شرایط برای کار و مدیریت شرکت اطلاع رسانی مشاغل و دریافت.

 

سوئیس (به آلمانی: Schweiz به، فرانسوی: سوئیس، ایتالیا: Svizzera، Romansch:. Svizra سوئیس تا به برخی از دانشگاههای مشهور جهان مانند ETH در زوریخ، EPFL در لوزان، IHEID در ژنو، دانشگاه لوزان و یا دانشگاه سنت گالن. به خاطر داشته باشید، این ها 'بسیار بهتر را به زبان محلی صحبت می کنند، بنابراین اگر شما می توانید تی ' صحبت یا فرانسوی، آلمانی و یا ایتالیایی، بهتر است برای یک دوره زبان به اول است.

برن معروف برای دانشگاه برن و دانشگاه علوم کاربردی است. شما می توانید تقریبا هر چیزی را پیدا وجود دارد، از جمله برخی از موسسات که در سراسر جهان برای سهم خود را به سازمان هایی مانند ناسا، اسا، بیمارستان ها و غیره شناخته شده

‏ MBAs اجرایی سیدنی سویس را ببینید 2019‏

نتایج Filter

روچستر-برن MBA اجرایی

University of Rochester & Universität Bern
پردیس دانشگاهی پاره وقت 17 ماهها درخواست اطلاعات سویس Bern

برنامه EMBA روچستر-برنس مزایای متعددی را در اختیار مدیران ارشد آموزش و پرورش آینده قرار می دهد: تمرکز بین المللی، کاربرد عملی سیستماتیک و درجه دو.