MBAtahsilat.com

‏ برتر درجه های EMBA سیدنی سویس 2019‏

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA دو سال مدرک سطح تحصیلات تکمیلی که افراد می توانند پس از گرفتن مدرک لیسانس دنبال است. درآمد MBA ممکن است کمک به فارغ التحصیلان به دست آوردن دانش مهم، مهارت ها و تجربه آنها نیاز به شروع یک حرفه ای در دنیای شرکت های بزرگ.

 

سوئیس، رسما کنفدراسیون سوئیس، یک جمهوری فدرال پارلمانی متشکل از 26 استان، با برن به عنوان مقر مقامات فدرال است. سوئیس 'بازدید کنندگان استقلال و بی طرفی مدت طولانی است که توسط قدرت های بزرگ اروپا افتخار. سوئیس اقتصاد بازار مدرن صلح آمیز، مرفه، و با ثبات با نرخ بیکاری پایین است.

‏ MBAs اجرایی سیدنی سویس را ببینید 2019‏

نتایج Filter

MBA جهانی (GEMBA)

Zurich Institute of Business Education
پردیس دانشگاهی پاره وقت 60 - 78 روز فوریه 2020 سویس Horgen

EMBA - 2018 - Part-time EMBA - 2018 رتبه بندی FT.com دوره های CEIBS GEMBA در سراسر مکان های ما یکپارچه در هم آمیخته اند. گسترش شبکه جهانی خود را با پیوستن به کلاس CEIBS GEMBA. CEIBS Global EMBA با مدرک اصلی و انتخابی که در 5 قاره قرار دارد، تنها برنامه ی واقعی جهانی است که توسط یک مدرسه ی تجاری واحد ارائه می شود. این برنامه نیمه وقت 20 ماهه تمرکز زیادی بر مسائل مدیریتی دارد، همراه با توسعه رهبری و جلسات مربیگری. با هزینه حداکثر 60 روز خارج از دفتر، مدیران بالقوه بالقوه بالقوه و یا کارآفرینان فرصتی برای پیشرفت حرفه خود و ایجاد شرکت خود را با عمیقا غنی سازی و توسعه مهارت های رهبری و توانایی های تحلیلی خود را.