Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} درجه های MBA اجرایی ‏ برتر

برای حرفه ایانی که با تصمیم گیری میان پیشرفت تحصیلی خود و حفظ شغلی شغلی خود در تمام طول روز مواجه هستند، یک برنامه اجرایی کارشناسی ارشد تجارتی یک جایگزین ارائه می دهد. EMBA برای کارکنان تمام وقت مشغول به کار است و اجازه می دهد تا آنها دوره های هفتگی خود را برای پذیرش برنامه کاری خود در نظر بگیرند.

دانشجویان آینده ممکن است تعجب کنند که "EMBA در سیستم های اطلاعاتی چیست؟" کسانی که علاقه مند به پیگیری حرفه ای در مدیریت IS هستند، از این برنامه سود می برند. دوره ها معمولا بر روی اصول مدرن IS و طراحی و برنامه های کاربردی خود به مدیریت کسب و کار و کارایی سازمانی تمرکز می کنند. مدیریت پایگاه داده، ارتباطات شبکه و تجزیه و تحلیل داده ها، تمام جنبه های مواد اغلب تحت پوشش هستند.

برخی از مزایای استفاده دانشجویان از EMBA در سیستم های اطلاعاتی عبارتند از: توسعه مهارت های حرفه ای مهم با تصمیم گیری استراتژیک، تفکر انتقادی و ارتباطات بین فردی. آنها همچنین می توانند ابزار ابزار مدیریت خود را با درک معماری شبکه های مدرن و پایگاه داده و نحوه استفاده از آنها گسترش دهند.

هزینه ثبت نام و هزینه تحصیل برای EMBA در سیستم های اطلاعاتی از یک مدرسه به دیگر متفاوت است. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند تا حدود دو سال طول بکشد تا برنامه را تکمیل کنند اما باید تحقیقات در مورد مدارس مورد علاقه خود را برای پیدا کردن جزئیات برنامه و هزینه ها انجام دهند.

با EMBA در سیستم های اطلاعاتی، فارغ التحصیلان ممکن است فرصت های متعدد برای حرفه ای در مدیریت IT پروژه و تجزیه و تحلیل کسب و کار پیدا کنید. یکی از مدیران فناوری اطلاعات یا مأمور اطلاعات اصلی می تواند مسئول نظارت و تحلیل راه حل های سایبری در شرکت یا مشتریان شرکت باشد. مدیران فناوری اطلاعات همچنین برای آموزش و هدایت پرسنل جدید در استفاده یا نگهداری سیستم های اطلاعاتی شرکت کار می کنند. در نهایت، تحلیلگران داده ها در شرکت هایی هستند که در پردازش و مدیریت داده های بزرگ برای مشتریان کار می کنند.

دانش آموزان منابع زیادی برای نوشتن به صورت آنلاین برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد EMBA در سیستم های اطلاعاتی و در کجا برای چنین برنامه ای است. برای پیدا کردن گزینه های یادگیری آنلاین، برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درسیستم های اطلاعاتی

IIMT University of Fribourg

MBA اجرایی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا مهارت های تحلیلی، عملکردی و بین فردی لازم برای موفقیت در ICT به طور فزاینده ای پیچیده و جهانی است ... [+]

MBA اجرایی در ICT یا مدیریت سودمند

آیا شما به دنبال یک چالش و حرفه افزایش حرفه ای به دنبال؟ سپس MBA خود را در فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) یا مدیریت سودمند دریافت کنید و بخشی از شبکه ما شوید! MBA اجرایی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا مهارت های تحلیلی، عملکردی و بین فردی که برای موفقیت در فناوری اطلاعات و ارتباطات به طور فزاینده ای پیچیده و جهانی و همچنین محیط کسب و کار و مدیریت سودمند مورد نیاز است. MBA اجرایی در ICT یا مدیریت سودمند در مجموع 15 دوره دوره ای با 30 ماژول نشان می دهد و می تواند تمام وقت تمام وقت تمام شود. برنامه ها در بلوک های هفتگی (دوشنبه تا شنبه)، با هر بلوک متشکل از دو ماژول سازماندهی می شوند. نیمی از زمان کلاس به کسب دانش جدید در مورد موضوع مورد توجه اختصاص یافته است، در حالی که زمان باقی مانده برای کار عملی و مطالعات مورد (در ICT یا مدیریت سودمند) اختصاص داده شده است.... [-]

سویس Fribourg
February 2020
تمام وقت
پاره وقت
1 - 4 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی