‏ MBA اجرایی - در سوئیس سیستم های اطلاعاتی

‏ در سوئیس 2018/2019‏ سیستم های اطلاعاتی - MBAs اجرایی مقایسه کنید

سیستم های اطلاعاتی

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

داشتن MBA در سیستم های اطلاعاتی به شما می دهد فرصت را به موقعیت شغلی خود را به یک سطح بالاتر است. برخی از موقعیت های شغلی شما می توانید به دست آوردن سیستم تحلیلگر، حمایت از متخصص و عامل تغییر. اینها برخی از در تقاضا، موقعیت های بالا در بازار جهانی می باشد. شرکتها نیاز تحلیلگران متخصص برای هدایت کسب و کار خود را به موفقیت این است که چرا MBA در آغوش شما با دانش و مهارت های مورد نیاز توسط این شرکت می باشد.

سوئیس (به آلمانی: Schweiz به، فرانسوی: سوئیس، ایتالیا: Svizzera، Romansch:. Svizra سوئیس تا به برخی از دانشگاههای مشهور جهان مانند ETH در زوریخ، EPFL در لوزان، IHEID در ژنو، دانشگاه لوزان و یا دانشگاه سنت گالن. به خاطر داشته باشید، این ها 'بسیار بهتر را به زبان محلی صحبت می کنند، بنابراین اگر شما می توانید تی ' صحبت یا فرانسوی، آلمانی و یا ایتالیایی، بهتر است برای یک دوره زبان به اول است.

‏ در سوئیس 2018/2019‏ سیستم های اطلاعاتی برتر - EMBAs

اطلاعات بیشتر

مدیر اجرایی در ICT یا مدیریت ابزار

IIMT University of Fribourg
Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 4  February 2019 سویس Fribourg + {تعداد} بیشتر

MBA اجرایی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا مهارت های تحلیلی، عملکردی و بین فردی لازم برای موفقیت در ICT به طور فزاینده ای پیچیده و جهانی است [+]

MBA اجرایی در ICT یا مدیریت سودمند

آیا شما به دنبال یک چالش و حرفه افزایش حرفه ای به دنبال؟ سپس MBA خود را در فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) یا مدیریت سودمند دریافت کنید و بخشی از شبکه ما شوید! MBA اجرایی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا مهارت های تحلیلی، عملکردی و بین فردی که برای موفقیت در فناوری اطلاعات و ارتباطات به طور فزاینده ای پیچیده و جهانی و همچنین محیط کسب و کار و مدیریت سودمند مورد نیاز است. MBA اجرایی در ICT یا مدیریت سودمند در مجموع 15 دوره دوره ای با 30 ماژول نشان می دهد و می تواند تمام وقت تمام وقت تمام شود. برنامه ها در بلوک های هفتگی (دوشنبه تا شنبه)، با هر بلوک متشکل از دو ماژول سازماندهی می شوند. نیمی از زمان کلاس به کسب دانش جدید در مورد موضوع مورد توجه اختصاص یافته است، در حالی که زمان باقی مانده برای کار عملی و مطالعات مورد (در ICT یا مدیریت سودمند) اختصاص داده شده است.... [-]