Filter
EMBA
شیلی Providencia نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی شیلی 2019‏

برای آن دسته از افرادی که به میزان چشمگیری تجارب بازرگانی حرفه ای کسب نموده اند و آماده اند تا در مناصب برجسته تری کار کنند، MBA اجرایی (EMBA) همان گام بعدی است. کار مستمر در زمینه حسابداری، رهبری و امور مالی در میان عناوین درسی است که مورد پژوهش و بررسی قرار می گیرند.

مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه درجه دو سال است. به منظور به دنبال مدرک MBA، دانش آموزان ابتدا باید مدرک لیسانس در رشته مرتبط را دریافت کرده اند. در یک برنامه MBA، دانش آموزان دوره کسب و کار مربوط است که آنها را واجد شرایط برای کار و مدیریت شرکت اطلاع رسانی مشاغل و دریافت.

 

شیلی است تا به عنوان یک مطالعه در خارج از کشور و مقصد تعطیلات افزایش یافته است. شیلی تبدیل شده است یک مقصد مهم برای دانش آموزان از سراسر جهان که می خواهند برای ادامه و یا ادامه تحصیل خود را.

‏ MBAs اجرایی سیدنی شیلی را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
شیلی
Providencia
نوع تحصیل
سرعت
IEDE Business School Chile

اجرایی MBA IEDE مدرسه کسب و کار، با هدف کمک به توسعه جامعه از طریق آموزش عالی حرفه ای، به کار در سازمان های مختلف، خصوصی و دولتی، ملی و بین المللی. ... [+]

بررسی اجمالی IEDE اجرایی MBA دانشکده بازرگانی، با هدف کمک به توسعه جامعه از طریق آموزش عالی حرفه ای، به کار در سازمان های مختلف، خصوصی و دولتی، ملی و بین المللی. امروز، بیش از هر زمان، کسب و کار رقابت با استفاده از توانایی و استعداد مردم مشغول به کار در آنها. علاوه بر این، نیاز است برای یادگیری مادام العمر، که در فرکانس، عمق و پیچیدگی تغییرات که سازمان را تحت تاثیر قرار و محیط زیست که در آن عمل می یابد منشاء آن بوجود آمده. اهداف برنامه MBA اجرایی دانشکده کسب و کار IEDE است هدف که دانش آموزان به دست آوردن، تقویت و توسعه مهارت ها و مهارت های مدیریتی برای صدای تصمیم گیری، برای دانش جامد در رشته های مربوط به مدیریت کسب و کار.این برنامه مدیران و تعالی کسب و کار است، و طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های رهبری، مذاکره و مدیریت تعارض، و ارائه چشم انداز بین المللی کسب و کار. PROFILE تحت عنوان فارغ التحصیل MBA اجرایی حرفه ای رسیدن به سطح دانش، توسعه مهارت ها و شایستگی است که شما اجازه می دهد تا: ... [-]

شیلی Providencia
فوریه 2020
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
14 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی