$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2022‏ در {موضوع} درجه های EMBA ‏

کار به عنوان یک اجرایی فن آوری می تواند خواستار. سود یک درجه بالاتر می تواند به شما کمک کند جای خود را سیمان به عنوان یک رهبر در بخش فن آوری کسب و کار شما. نگه داشتن شغل خود را در حالی که درآمد درجه خود را اغلب ممکن است با EMBA د… اطلاعات بیشتر

کار به عنوان یک اجرایی فن آوری می تواند خواستار. سود یک درجه بالاتر می تواند به شما کمک کند جای خود را سیمان به عنوان یک رهبر در بخش فن آوری کسب و کار شما. نگه داشتن شغل خود را در حالی که درآمد درجه خود را اغلب ممکن است با EMBA در فناوری.

EMBA در فناوری چیست؟ برنامه EMBA در حرفه ای که سمت های اجرایی در شرکت های خود رسیده اند تمرکز می کنند. برنامه های ویژه به بررسی فن آوری و مدیریت با تمرکز بر طراحی محصول و توسعه و مدیریت سیستم های اطلاعاتی. کلاس کسب و کار اصلی نیز ممکن است مورد نیاز باشد، مانند حسابداری برای مدیران، مدیریت بازاریابی، مدیریت پروژه و بیشتر. هر یک از طبقات معمولا دارای اسپین است که هر موضوع به نقش خود به عنوان یک رهبر اجرایی در کسب و کار شما صدق می کند. برنامه ها ممکن است برای یک تا دو سال به طول انجامد.

در حالی که برخی از این درسها ممکن است به نظر می رسد فشرده، بزرگترین سود به یک برنامه EMBA است که شما معمولا می توانید کلاس حضور در حالی که شما در حال کار تمام وقت است.بسیاری از دوره حتی ممکن است به صورت آنلاین در دسترس، که آنها را مناسب برای کسانی که نیاز به گزینه های آموزش از راه دور می باشد.

هزینه درآمد یک تکنولوژی EMBA بستگی به موسسه ارائه برنامه و چه مدت برنامه طول می کشد. اگر شما مورد نیاز خواهد بود برای بخشی از مطالعات خود را سفر، که هزینه شده است به احتمال زیاد در علاوه بر این به شهریه شما باشد. کاملا برنامه خود را برای پیدا کردن همه هزینه های درگیر تحقیق.

دانش آموختگان با EMBA در فناوری ممکن است قادر به قدم به نقش رهبری بالاتر در سازمان خود. آنها ممکن است خود واجد شرایط برای تبدیل شدن به مدیران IT، مدیران پروژه جدید، و یا مدیران بیش از طراحی محصول و توسعه است. حسابداری، منابع انسانی و بازاریابی نیز مناطق ممکن است از اشتغال مدیریت برای چنین فارغ التحصیلان می باشد.

برای درخواست، دانش آموزان آینده نگر معمولا می توانید با پر کردن فرم درخواست آنلاین.شرایط خاصی ممکن است لازم باشد به ملاقات کرد، مانند پنج سال تجربه کاری همراه با توصیه نامه و مصاحبه. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Swiss School of Business and Management
ژنو, سویس +1 بیشتر

این MBA در 3 حوزه اصلی متمرکز است که با جنبه های اجرایی سروکار دارند: پیشرو نوآوری مخرب ، رهبری اجرایی ، فناوری و مردم. برنامه MBA اجرایی ما (EMBA) به منظور آموزش مدیران عامل ... +

این MBA در 3 حوزه اصلی متمرکز است که با جنبه های اجرایی سروکار دارند: پیشرو نوآوری مخرب ، رهبری اجرایی ، فناوری و مردم. برنامه MBA اجرایی ما (EMBA) به منظور آموزش مدیران عامل با تجربه ، مدیران ، کارآفرینان و سایر رهبران مشاغل و ارائه آخرین دانش در سطح رهبری اجرایی طراحی شده است. شما از آموزش مدیریت کلاس تجاری مدیریت کلاس بالا لذت خواهید برد. -
EMBA
تمام وقت
12 - 16 ماهها
انگلیسی
سپتامبر 2022
پردیس دانشگاهی