MBAtahsilat.com

‏ 4‏ EMBA برتر در لهستان را ملاحظه کنید 2020‏

لهستان به سرعت تبدیل شدن به یک مکان جذاب برای دانشجویان بین المللی. با افزایش سرمایه گذاری خارجی و برنامه های تبادل بین المللی، بیشتر مردم در حال رفتن به لهستان برای آموزش و پرورش و همچنین فرصت های کسب و کار. موسسات آموزشی در لهستان در حال رشد، ارائه برنامه های بیشتر بسیار مورد توجه با دانشکده حرفه ای و با تجربه.


EMBA لهستان است برای حرفه ای کسب و کار به دنبال پیشبرد حرفه خود به موقعیت های رهبری اجرایی طراحی شده است. دانش آموزان از برنامه EMBA لهستان می تواند از یکدیگر یاد بگیرند که آنها را تجربه حرفه ای منحصر به فرد خود را به محیط یادگیری. EMBA لهستان فراهم می کند روش نوآورانه آموزش از طریق ترم به چالش کشیدن، مطالعات موردی، شبیه سازی کامپیوتر، کارگاه های آموزشی، پروژه ها، سمینارها و بین المللی است. گذشته از به دست آوردن اصول کسب و کار بنیادی، دانش آموزان EMBA لهستان خواهد رهبری و مدیریت در مطالعات خود بر.


اگر این برای تلفن های موبایل مانند آنچه شما به دنبال، و سپس نگاهی از طریق گزینه های EMBA لهستان زیر!           

نتایج Filter

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
پردیس دانشگاهی تمام وقت اکتبر 2020 لهستان ورشو

کارشناسی ارشد مدیریت کارشناسی ارشد مدیریت امور تجاری یکی از معتبر ترین و شناخته شده در مدارک مدیریتی جهانی است که برای افراد کسب و کار و مدیریت ارشد در نظر گرفته شده است.

مدیر اجرایی warsaw-illinois

University of Warsaw, Faculty of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت اکتبر 2020 لهستان ورشو

دانشگاه ورشو و دانشگاه ایلینوی در Urbana-Champaign هم از شهرت عالی مدارس عالی برخوردار هستند. این بدون شک فرصتی منحصر به فرد برای شرکت کنندگان برنامه اجرایی MBA ما است

مدیر اجرایی MBA کاتالیست

Warsaw University Of Technology Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات لهستان ورشو

برنامه اجرایی MBA ارائه شده توسط دانشگاه تکنولوژی ورشو، بهترین دانشگاه فنی در لهستان، با رویکرد زندگی واقعی همراه با استانداردهای برجسته دانشگاهی و درک عمیق از فناوری های فردا مشخص می شود. طراحی برنامه EMBA به منظور برآوردن انتظارات مدیران عالی و متوسط صورت گرفته است. برنامه ما افق های جدیدی را باز می کند و اجازه می دهد تا از آخرین روند و چالش های دنیای کسب و کار سریع در حال تغییر درک کنیم.

کارشناسی ارشد MBA مدیریت کسب و کار

EuroMBA
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 24 ماهها سپتامبر 2020 هلند ماستریخت لهستان ورشو آلمان کیتزچر اسپانیا بارسلونا فرانسه نانت مارسی + {تعداد} بیشتر

EuroMBA بیش از یک MBA است. این ارائه می دهد مدیران یک فرصت برای توسعه مهارت های کسب و کار خود در حالی که ساختمان یک شبکه بین المللی پوشا کل جهان است.