Filter
EMBA
لیتوانی Vilnius نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی لیتوانی 2019‏

بسیاری از متخصصان را کشف کرده اند که EMBA در ویلنیوس می تواند یک انتخاب عالی برای آموزش و پرورش کسب و کار فارغ التحصیل. ویلنیوس است نهادهای علمی بسیار عالی و همچنین فرصت های زیادی برای توسعه حرفه ای است. کسانی که EMBA در ویلنیوس به دست آورده اند، اغلب می تواند به فرصت های شغلی هیجان انگیز در منطقه و خارج از کشور برود.

EMBA در برنامه ویلنیوس برای حرفه ای کسب و کار به دنبال پیشرفت شغلی به رهبری اجرایی و یا موقعیت های مدیریت بالا طراحی شده است. برنامه ها ساختار به ارائه یک پایه کسب و کار جامد با تاکید بر مدیریت، تلاش برای ارائه مهارت ها، دانش و آموزش برای رهبران کسب و کار جهانی است. با EMBA در ویلنیوس، شرکت کنندگان خواهد مسائل در بازاریابی، امور مالی، اقتصاد، و اخلاق بررسی، و شرکت کنندگان خواهد بود قادر به آوردن تجربه منحصر به فرد خود را به محیط یادگیری، تا حد زیادی افزایش برنامه است.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد EMBA در ویلنیوس توسط کاربران درحال بازدید از گزینه های زیر را یاد بگیرند. اگر شما پیدا کردن یکی که علاقهمندیهای خود را، شما می توانید اطلاعات به طور مستقیم از مدرسه درخواست!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

ISM University of Management and Economics

برنامه اجرایی MBA با همکاری نزدیک با شرکای استراتژیک دانشگاهی سازماندهی شده است. محتوای این برنامه، مناسب برای نیازهای بازار کار است، در حالی که تحویل آن بر مبنای روش های ... [+]

درباره مطالعات

برنامه اجرایی MBA با همکاری نزدیک با شرکای استراتژیک دانشگاهی سازماندهی شده است. محتوای این برنامه، مناسب برای نیازهای بازار کار است، در حالی که تحویل آن بر مبنای روش های مدرن تدریس در زمینه کسب و کار و مدیریت است.

پس از اتمام برنامه، شما می توانید دانش خود را به طور انتقادی اعمال کنید و بدانید چگونه می توانید فرآیندهای کسب و کار و اصول را به صورت سیستماتیک و خلاقانه مدیریت کنید.... [-]

لیتوانی Vilnius
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی