MBAtahsilat.com

‏ برتر برنامه های MBA اجرایی سیدنی لیتوانی 2019‏

بسیاری از متخصصان را کشف کرده اند که EMBA در ویلنیوس می تواند یک انتخاب عالی برای آموزش و پرورش کسب و کار فارغ التحصیل. ویلنیوس است نهادهای علمی بسیار عالی و همچنین فرصت های زیادی برای توسعه حرفه ای است. کسانی که EMBA در ویلنیوس به دست آورده اند، اغلب می تواند به فرصت های شغلی هیجان انگیز در منطقه و خارج از کشور برود.

EMBA در برنامه ویلنیوس برای حرفه ای کسب و کار به دنبال پیشرفت شغلی به رهبری اجرایی و یا موقعیت های مدیریت بالا طراحی شده است. برنامه ها ساختار به ارائه یک پایه کسب و کار جامد با تاکید بر مدیریت، تلاش برای ارائه مهارت ها، دانش و آموزش برای رهبران کسب و کار جهانی است. با EMBA در ویلنیوس، شرکت کنندگان خواهد مسائل در بازاریابی، امور مالی، اقتصاد، و اخلاق بررسی، و شرکت کنندگان خواهد بود قادر به آوردن تجربه منحصر به فرد خود را به محیط یادگیری، تا حد زیادی افزایش برنامه است.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد EMBA در ویلنیوس توسط کاربران درحال بازدید از گزینه های زیر را یاد بگیرند. اگر شما پیدا کردن یکی که علاقهمندیهای خود را، شما می توانید اطلاعات به طور مستقیم از مدرسه درخواست!

نتایج Filter

MBA اجرایی

ISM University of Management and Economics
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات لیتوانی Vilnius

برنامه اجرایی MBA با همکاری نزدیک با شرکای استراتژیک دانشگاهی سازماندهی شده است. محتوای این برنامه، مناسب برای نیازهای بازار کار است، در حالی که تحویل آن بر مبنای روش های مدرن تدریس در زمینه کسب و کار و مدیریت است.