Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی ‏ بهترین

یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار برای حرفه ای کار می کند که می خواهند حرفه خود را به سطح بعدی برسانند. با طراحی دوره های آموزشی و پروژه هایی که تجربه تجربی موجود در دنیای واقعی را تمرکز می کنند، دانش آموزان ممکن است انتظار داشته باشند که دانش و تجربیات بیشتری کسب کنند تا آنها بتوانند موفق شوند.

EMBA در مدیریت انرژی چیست؟ این درجه بر گسترش دانش متمرکز است که کارکنان سطح بالا مانند مدیران و مدیران، از زمان خود در محل کار، پیش بینی کرده اند. کار گروهی و گروهی بر روی کمک به دانش آموزان به طور موثر و موثر مدیریت انرژی شرکت های خود را موثر می کند. این برنامه به دنبال کمک به دانشجویان در ایجاد و اجرای برنامه مدیریت انرژی است.

کسانی که در EMBA در مدیریت انرژی تلاش می کنند می توانند برای یادگیری مؤلفه های مالی مختلف، مانند درک جریان نقدی و اظهارنامه های درآمد، که ممکن است در زمان اجرای عملیات اجرایی ضروری باشد، یاد بگیرند. علاوه بر این، آنها ممکن است یاد بگیرند که چگونه به خوبی در یک تیم کار کنند، زیرا کار گروهی اغلب بخشی از برنامه درسی است. در نهایت، آنها ممکن است مهارت های رهبری کلیدی را یاد بگیرند، که می تواند به خوبی به موقعیت یک سطح بالاتری تبدیل شود.

هزینه ها متفاوت خواهد بود، بسته به کدام موسسه انتخاب می شود. اگر یک دانش آموز در همان زمان در موقعیت فعلی خود کار کند، معمولا دو سال طول می کشد.

مدیریت انرژی موضوع داغ در این روز و سن است. متخصصان باید با سرعت تغییر دهند و انگشتان دست خود را به پالس بازار برسانند تا تصمیمات تجاری بگیرند که می تواند بر سازمان تاثیر بگذارد. دانش آموزانی که این درجه را موفقیت آمیز می دانند، می توانند نامزدهای رقابتی به دنبال موقعیت های اجرایی، مدیریتی و مالی در سازمان ها باشند. از آنجا که این موضوع موضوع بسیار پویا است، کسانی که این EMBA را تکمیل کرده اند ممکن است در بازار کار بسیار ارزشمند باشد.

اگر شما علاقه مند به کار در EMBA در مدیریت انرژی هستید، انواع موسسات این درجه را ارائه می دهند. با جستجوی مدارس در سطح محلی یا مجازی شروع کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمدیریت انرژی

German Business School

زمینه اصلی EMBA ما در مدیریت انرژی آدرس به کارمندانی که در سازمان های دولتی و یا (تولید انرژی) شرکت کار می کند با تخصص در مدیریت مواد زائد، استفاده از انرژی، تدارکات، حفا ... [+]

EMBA در مدیریت انرژی

GBS اجرایی MBA (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی) برنامه را هدف قرار مدیران شرکت ها، مدیران فعلی و آینده، اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن این درجه معتبر در حالی که در ادامه به برگزاری شغل تمام وقت موجود خود را.

برنامه EMBA در بهبود تفکر مدیریت استراتژیک شرکت کنندگان که اجازه می دهد آنها را به انجام تجزیه و تحلیل انتقادی از هر وضعیت کسب و کار و برای کاربرد نظریات مختلف مدیریتی برای حل مشکلات کسب و کار است. یکی دیگر از جنبه بسیار مهم از برنامه توسعه مهارت های رهبری و ارتباطات و شبکه های حرفه ای ساختمان از طریق فعالیت های تیم سازی و کار گروهی است. علاوه بر این، شرکت کنندگان یاد بگیرند به استفاده از ابزار لازم برای تحقیقات کسب و کار و در پایان از برنامه می تواند ادغام و دانش دریافت به منطقه خود را از تخصص.... [-]

تونس Tunis
سپتامبر 2019
پاره وقت
2 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی