‏ آموزش از راه دور EMBA ، مدیریت انرژی

‏ آموزش از راه دور را جستجو کنید 2018/2019‏ درجه های MBA اجرایی و مدیریت انرژی

مدیریت انرژی

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

به عنوان صنعت انرژی در میان زمینه پویا ترین در نظر گرفته. درجه در مدیریت انرژی را می توان در 2 سال به پایان رسید. آن را به عنوان یک مدرک قابل انعطاف و مدولار است که برای دانش آموزان در دراز مدت مفید خواهد بود در نظر گرفته. با MBA در مدیریت انرژی شما ممکن است یک کار قابل توجه است.

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و برنامه های EMBA آموزش از راه دور 2018/2019‏ مدیریت انرژی و

اطلاعات بیشتر

نفت اجرایی MBA و گاز (آنلاین)

Virtual University of Uganda
Online پاره وقت 30  August 2019 اوگاندا Kampala

این برنامه بر اساس مهارت های موجود به اطمینان حاصل شود که شیوه نتیجه را به سطح بعدی گرفته شده است. تمام دروس در برنامه ساخته شده است به اطمینان حاصل شود که واقعیت های محلی به حساب حالی که در همان زمان گرفته شده به دنبال بهترین شیوه های بین المللی را به واقعیت کسب و کار و شیوه های در منطقه را به خط با استانداردها و شیوه های بین المللی است. هدف کلی این برنامه این است که توسعه یک کادر حرفه ای کسب و کار پویا، خلاق، و بسیار آموزش دیده که دانش و مهارت های لازم در مورد تغییر در شیوه های کسب و کار موجود در منطقه شرق آفریقا به ارمغان بیاورد. [+]

تقاضا برای رهبران کسب و کار شایسته و خلاق و مدیران که عمل کسب و کار را به سطح بعدی در زمینه آفریقایی است که امروز مسلم با توجه به وضعیت و واقعیت بر روی زمین. تبدیل شیوه های کسب و کار موجود نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد اما اتفاقی خواهد افتاد وقتی تعداد کافی از کسب و کار حرفه ای به بهترین شیوه کسب و کار پایبند. کسب و کار آفریقایی شیوه 3.0 نه تنها شیوه کسب و کار کارآمد تر از لحاظ منابع انسانی و مالی می کند، اما همچنین یک حذفی در اثر از نظر توسعه اقتصادی و اجتماعی منطقه دارند.... [-]