‏ MBA اجرایی و در اسپانیا مدیریت انرژی

‏ در اسپانیا 2018/2019‏ مدیریت انرژی - EMBAs مقایسه کنید

مدیریت انرژی

EMBA یا اجرایی MBA درجه کسب و کار در سطح کارشناسی ارشد برای حرفه ای ها و اجرایی است. این اجازه می دهد تا آنها را به مطالعه آموزش و پرورش اجرایی کسب و کار و کار در همان زمان.

به عنوان صنعت انرژی در میان زمینه پویا ترین در نظر گرفته. درجه در مدیریت انرژی را می توان در 2 سال به پایان رسید. آن را به عنوان یک مدرک قابل انعطاف و مدولار است که برای دانش آموزان در دراز مدت مفید خواهد بود در نظر گرفته. با MBA در مدیریت انرژی شما ممکن است یک کار قابل توجه است.

اسپانیا، رسما به پادشاهی اسپانیا، یک کشور مستقل و یک دولت عضو اتحادیه اروپا است. این است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. دانشگاه اسپانیایی تنظیم دسترسی به مدارک تحصیلی خود را و آنها را برطرف هزینه تحصیلی. آنها همچنین می توانند مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر رسمی ارائه دهد. این شهرستان سرمایه مادرید است احتمالا بیشترین تعداد میله سرانه هر شهرستان اروپا و شب زنده داری بسیار فعال است.

‏ در اسپانیا 2018/2019‏ مدیریت انرژی برتر و EMBAs

اطلاعات بیشتر

MBA بین المللی اجرایی در شرکت های بخش انرژی

Structuralia
Online & Campus Combined تمام وقت 650  October 2018 اسپانیا Alcobendas

MBA بین المللی فراهم می کند دانش لازم برای انجام این توابع و مدیریت برای آموزش بهترین متخصصان برای موفقیت مدیریت این نوع پروژه ها. [+]

اگر با هر کدام از این موارد شناسایی شده اید، این برنامه شماست!

شما می خواهید در بخش خود پیشرفت کنید و حرفه ای در عملکرد فعلی خود داشته باشیدشما می خواهید یک بخش را در شرکت فعلی یا در یک شرکت در بخش و فعالیت حرفه ای خود هدایت کنیدشما توهمی از انجام و مواجه شدن با چالش ایجاد شرکت یا ابتکارات شخصی خود داریدشما می خواهید به مدیریت کسب و کار در بخش انرژی متخصص شویدشما در مورد امکان توسعه خود در آمریكای لاتین یا اسپانیا فکر می كنید و مایلید تجربیات خود را با دیگر متخصصین مانند شما در یک شهر جهانگرا مانند مادرید... [-]