‏ در {موضوع} برنامه MBA اجرایی

‏ 2019‏ در {موضوع} تحصیلات بازرگانی 2‏ بیشترین مرور بر

پس از اخذ مدرک لیسانس، بسیاری از دانشآموزان با هدف تمایل به تحصیل در رشته تحصیلی خود انتخاب می کنند. برنامه EMBA معمولا تجربه کاری دانشجویی را تجربه می کند و بر آن می افزاید تا دانش خود را در حوزه انتخابی خود انتخاب کند.

EMBA در مدیریت کسب و کار چیست؟ این برنامه برای تهیه دانش آموزان برای نقش های مدیریتی در دنیای کسب و کار، اغلب دانش آموزان را در زمینه های مختلف مانند استراتژی، نظریه مدیریت و تکنیک های بازاریابی دانش آموزان تخصص می دهد. هر درس معمولا دانش آموزان را در درک بیشتر در مورد اینکه چگونه یک کسب و کار در سطح جهانی عمل می کند و چگونه به حرکت در زمینه حرفه ای با استراتژی های موفق و روش های پیاده سازی را فراهم می کند.

بسیاری از مهارت ها را می توان در سراسر EMBA در برنامه مدیریت کسب و کار کشت. در حالیکه مهارتهای ارتباطی قوی می توانند به صورت حرفه ای و شخصی مفید باشند، مهارت های رهبری می تواند به دانش آموزان کمک کند تا چشم انداز کارکنان را برجسته کند و در نهایت منجر به پیشرفت شغلی شود. مهارت های تفکر انتقادی ممکن است در دنیای کسب و کار نیز ضروری باشد.

به طور معمول دانشجویان دو سال طول می کشد تا برنامه EMBA را تکمیل کنند، اما قیمت ها در میان مدارس متفاوت است. هر دانشگاه برنامه ها و هزینه های خود را دارد، بنابراین هزینه ها می توانند به شدت متفاوت باشند.

داشتن EMBA در مدیریت کسب و کار ممکن است دانش آموزان را برای تعدادی از حرفه های جذاب واجد شرایط. بسیاری از تجربه و دانش خود را برای تبدیل شدن به مدیران کسب و کار یا مدیران اجرایی شرکت های موجود استفاده می کنند، در حالی که دیگر ترجیح می دهند شرکت خود را شروع کنند. بعضی از آنها به عنوان مدیران بازاریابی، تحلیلگران داده یا مشاوران تجاری انتخاب می شوند. کسانی که ترجیح می دهند در بخش مالی کار کنند، گاهی به عنوان مدیران جبران خدمت می کنند. مشاغل به عنوان مدیران پروژه، استخدام شرکت های سازمانی و یا مدیران تبلیغات ممکن است در دسترس باشند.

با گسترش سریع فناوری، کلاسهای آنلاین بیشتر از همیشه به دست می آیند. کلاس های درسی از راه دور می تواند کمک به دانش آموزان انعطاف پذیری برای تعادل مدرسه با زندگی شخصی خود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

 

اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت کسب و کار (MBA اجرایی)

Universidad Pontificia Comillas
Campus تمام وقت پاره وقت 10 - 14  September 2019 اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

مدرک رسمی شرکت Master اجرایی در مدیریت کسب و کار (MBA اجرایی) است که توسط دانشکده کسب و کار ICADE، یک بخش ویژه تحت نظر دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی، متخصص در دوره های کارشناسی ارشد در اقتصاد و کسب و کار دولت ارائه شده است. با یک آهنگ ضبط شامل بیش از 23 نسل از مدیران ارشد و سطح برتری علمی است که به هیچ یک دوم، این سال هفتم (2017-2018 سال تحصیلی) که برنامه مستر به عنوان یک مدرک رسمی ارائه اقتباس برای دیدار با است الزامات حوزه آموزش عالی اروپا. [+]

کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت کسب و کار (MBA اجرایی)

مدرک رسمی شرکت Master اجرایی در مدیریت کسب و کار (MBA اجرایی) است که توسط دانشکده کسب و کار ICADE، یک بخش ویژه تحت نظر دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی، متخصص در دوره های کارشناسی ارشد در اقتصاد و کسب و کار دولت ارائه شده است. با یک آهنگ ضبط شامل بیش از 23 نسل از مدیران ارشد و سطح برتری علمی است که به هیچ یک دوم، این سال هفتم (2017-2018 سال تحصیلی) که برنامه مستر به عنوان یک مدرک رسمی ارائه اقتباس برای دیدار با است الزامات حوزه آموزش عالی اروپا.... [-]


کارشناسی ارشد حرفه ای اجرایی در مدیریت کسب و کار

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration
Campus پاره وقت 24  March 2019 برزیل Rio de Janeiro

حرفه ای کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت کسب و کار (MEX) EBAPE یک برنامه بسیار ماهر برای فارغ التحصیلان آموزش عالی در کشور و یا خارج از کشور، که است ... [+]

استاد اجرایی حرفه ای در مدیریت کسب و کار

حرفه ای کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت کسب و کار (MEX) EBAPE فارغ التحصیلان مجرب به سطح بالا از کشور و یا در خارج از کشور این برنامه، که در حال اقدام و یا هدف را به عمل در حوزه مدیریت کسب و کار است.

این دوره در شب ارائه می شود و باید در طی 24 ماه با پایان نامه کارشناسی ارشد مورد تایید است به پایان رسید. کلاس شروع است که همیشه در ابتدای هر سال، و ساختار آن به یک چهارم تقسیم شده است. ... [-]