Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2020‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی ‏

MBA بر اساس تجربه موجود در دنیای واقعی می تواند مکمل ارزشمند برای حرفه ای که قبلا موفق بوده است، باشد. با هدف قرار دادن مدیران در درجه اول، مدرک می تواند دوره های کارآموزی چالش برانگیز و مرتبط را که می تواند به دانش آموز و کارفرمای مربوطه اش کمک کند، ارائه می دهد.

EMBA در اداره بهداشت و درمان چیست؟ EMBA یک سطح بالاتری است که به دنبال غنی سازی دانش و تجربه کارکنان اجرایی و مدیریتی است که در حال حاضر در صنعت مراقبت های بهداشتی کار می کنند. هر کسی که EMBA را در اداره بهداشت و درمان کامل می کند، می تواند درمورد صنعت پویا و روند فعلی و آینده بیشتر بداند تا بتواند به طور بالقوه به این مزیت و جایگاه هیجان انگیز کمک کند.

کاندیداهای EMBA در اداره بهداشت و درمان می توانند از مهارت های مختلفی که می توانند در موقعیت های فعلی خود موفق باشند، یاد بگیرند. به عنوان مثال، کار در گروه ها می تواند کار گروهی و شبکه سازی را با افراد در موقعیت های مشابه در سازمان های مختلف تشویق کند. علاوه بر این، یک دانش آموز می تواند انتظار دارد مهارت های حل مسئله را یاد بگیرد و تصمیم گیری در سطح بالا را انجام دهد که می تواند اعتماد به نفس خود را افزایش دهد.

هزینه تکمیل این برنامه از موسسه به موسسه متفاوت است. طول برنامه ممکن است متفاوت باشد، زیرا اکثر دانش آموزان این دوره ها را همزمان با موقعیت های فعلی خود در نظر می گیرند.

در حالیکه بازار مراقبت های بهداشتی بوجود می آید و به سرعت تغییر می کند، اداره مراقبت های بهداشتی به طور فزاینده ای مهم می شود. بیمارستان ها به ویژه می توانند افرادی را که این درجه را به پایان رسانده اند، تمایل بخشد، بنابراین می توانند مطمئن باشند که وضعیت فعلی بازار و روند صنعت به طور مداوم ارزیابی می شود. پس از تکمیل، دانش آموزان ممکن است کاندیداهای برتر برای کارهایی مانند مدیران بیمارستان یا سایر مقامات مراقبت های بهداشتی در سطح بالا باشند. این درجه می تواند دانشجویان را در یک بازار رقابتی لبه کند.

کسانی که به این درجه خاص علاقه مند هستند می توانند به صورت محلی، آنلاین یا حتی در سطح جهانی جستجو کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درمدیریت بهداشت و درمان

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

آماده سازی متخصصان مراقبت های بهداشتی برای تسهیل تغییر و راندن نوآوری - از سازمان های داخلی و در سراسر صنعت در بزرگ. ... [+]

آماده سازی متخصصان مراقبت های بهداشتی برای تسهیل تغییر و راندن نوآوری - از سازمان های داخلی و در سراسر صنعت در بزرگ.

MBA / MS اجرایی در مدیریت بهداشت و درمان یک برنامه دو درجه ای در شهر نیویورک است. این برنامه اجرایی دو ساله حرفه شما را تقویت می کند و توانایی شما را برای تغییر معنی دار در مراقبت های بهداشتی تقویت می کند.

چه چیزی باعث می شود MBA / MS در برنامه رهبری بهداشت و درمان متفاوت است؟... [-]
آمریکا ایتاکا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی