MBASTUDIES

‏ 2021‏ در {موضوع} درجه های MBA اجرایی 2‏

افراد به عنوان مدیران و مدیران اغلب دوره های اجرایی MBA را برای واجد شرایط بودن بیشتر می کنند. این برنامه ها ایده آل برای کسانی است که در زمینه مورد علاقه خود کار می کنند و به تعدادی از صنایع مختلف می پردازند.

EMBA در مدیریت عمومی چیست؟ این برنامه برای کمک به متخصصان، رهبران بهتر در شرکت ها و صنایع خود طراحی شده است. به طور كلی كارشناسان به روش های رهبری و ارتباطات، و همچنین روش هایی برای بهبود سازمان و برنامه ریزی می پردازند. این مدارک ممکن است شامل تعدادی از کلاس های نظری اقتصادی و تجاری، و همچنین بازاریابی، روابط مشتری و بهره وری کسب و کار باشد. برنامه ها ممکن است نیازهای عملی مختلفی داشته باشند، به دانش آموزان کمک می کنند تکنیک های مدیریت واقعی و شیوه های کسب و کار که برنامه های فوری دارند را یاد بگیرند.

تکمیل مدرک تحصیلی EMBA می تواند فارغ التحصیلان را با مهارت های فراوان، از جمله رهبری، سازمان تجارت و تفکر انتقادی، تجهیز کند. این مهارت ها می توانند حرفه ای های شرکت سرب را به سمت موفقیت سوق دهند و همچنین شانس مدیران را برای پیشرفت حرفه ای بهبود بخشد.

دوره های EMBA اغلب توسط دانش آموزان پاره وقت مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین هزینه بستگی به تعداد دفعات انجام کلاس ها و مدت زمان برنامه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری، سعی کنید به طور مستقیم با یک دانشگاه تماس بگیرید.

پس از دریافت EMBA در مدیریت عمومی، فارغ التحصیلان می توانند به دنبال موقعیت های بالاتری در حوزه انتخابی خود باشند. برای کسانی که در حال حاضر به عنوان مدیران مشغول به کار هستند، ممکن است مدیران یا مدیران عمومی، نظارت بر یک تیم بزرگتر، تبدیل شود. کارکنانی که می خواهند در یک موقعیت مدیر یا مدیر کار کنند، ممکن است بتوانند با کمک این درجه به سرعت بیشتر کار کنند. یک MBA اجرایی نیز ممکن است به افراد کمک کند که در موقعیت های رهبری شرکت های جوان و در حال توسعه قرار گیرند. برای افرادی که دارای LLC هستند، این مدرک میتواند به عنوان یک مدیر رویداد در هر پروژهای، در تأمین امنیت کار کند.

EMBA در مدیریت عمومی می تواند در اکثر دانشگاه ها و همچنین از طریق دوره های آنلاین تکمیل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این درجه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درمدیریت عمومی Filter

مدرک MBA در مدیریت عمومی

Institut für Management
EMBA
<
پاره وقت
<
12&nbsp;-&nbsp;18 ماهها
آلمانی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

شما برای مدتی به دنبال یک MBA هستید، که واقعا در کنار کار و خانواده امکان پذیر است؟ سپس ما برنامه کامل MBA برای شما داریم! با ساختار مدولار و زمان امتحان انعطاف پذیر، این دوره ...

اطلاعات بیشتر

EMBA در مدیریت عمومی

German Business School
EMBA
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه EMBA مدیریت عمومی بخش خنثی و مناسب برای کارکنان از بخش های مختلف صنعتی و اقتصاد، مهندسی، زمینه های فنی و یا علم است. ...

اطلاعات بیشتر