$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2021/2022‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی ‏

یک برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، همچنین به عنوان EMBA نامیده می شود، معمولا برای کار حرفه ای طراحی شده است. این مدرک کارشناسی ارشد ممکن است یک برنامه انعطاف پذیر تر از یک MBA معمول ارائه دهد. اکثر برنامه ها را می توان… اطلاعات بیشتر

یک برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، همچنین به عنوان EMBA نامیده می شود، معمولا برای کار حرفه ای طراحی شده است. این مدرک کارشناسی ارشد ممکن است یک برنامه انعطاف پذیر تر از یک MBA معمول ارائه دهد. اکثر برنامه ها را می توان در دو سال یا کمتر تکمیل کرد.

EMBA در مدیریت ریسک چیست؟ این مدرک فوق لیسانس بر مبانی کسب و کار و مدیریت ریسک تمرکز دارد. به عنوان یک دانش آموز، شما ممکن است با یک چارچوب برای درک ریسک در شرکت ها و نحوه استفاده از آن دانش به شرایط کسب و کار ارائه شده است. شما باید یاد بگیرید برای شناسایی و کاهش خطرات - به طور معمول خطرات عملیاتی و مالی - که می تواند بر یک کسب و کار تاثیر می گذارد. برنامه درسی شما ممکن است شامل دوره های تجزیه و تحلیل صورت حساب مالی، اصول مدیریت ریسک، ارزیابی، درس های رهبری، مدیریت ریسک شرکت ها و بازارهای امنیتی مشتق شده باشد.

دانش آموزان ریسک مدیریت احتمالا مهارت های رهبری قوی ایجاد می کنند. این اجازه می دهد تا آنها را در موقعیت های مختلف به اتهامات جبران کنند، و آنها را به یک تیم ارزشمند اضافه کنید. دانش آموزان همچنین ممکن است یک توانایی منحصر به فرد برای تصمیم گیری صحیح داشته باشند که ممکن است شامل انواع خطراتی باشد که ممکن است درگیر باشد. ارتباطات، که یکی دیگر از مهارت های اغلب با این درجه است، به کارفرمایان ارزشمند است و می تواند در زندگی روزمره کمک کند.

از آنجا که EMBA در برنامه های مدیریت ریسک در انواع موسسات در سراسر جهان ارائه می شود، هزینه تحصیل و هزینه ها می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. گاهی اوقات برنامه های EMBA تحصیلی بالاتری نسبت به برنامه های سنتی MBA دارند، بنابراین با اداره پذیرش انتخاب مدرسه خود تماس بگیرید و از هزینه های ثبت نام ویژه بپرسید. کمک هزینه تحصیلی برای کمک به کاهش هزینه های مالی ممکن است.

یک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی در مدیریت ریسک می تواند دانشجویان را به عنوان کارگزاران بیمه، مشاوران مدیریت ریسک، مدیران ریسک شرکت ها یا کارکنان مزایای کارکنان آماده سازد. دانش آموزان نیز اغلب صالح هستند که به عنوان عامل مراقبت، عوامل کنترل ضربان قلب و ناظران انطباق کار کنند. فارغ التحصیلان ممکن است برای موقعیت در مدیریت سطح بالا واجد شرایط باشند. بسیاری از دانش آموزان توانایی باز کردن کسب و کار خود و یا ارائه خدمات مشاوره ای دارند.

بسیاری از برنامه های EMBA را در رشته مدیریت ریسک ارائه می دهند آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
ESLSCA Business School
پاریس, فرانسه

MBA اجرایی در مهندسی مالی - مدیریت و استراتژی ریسک باید به ما اجازه دهد با دستیابی به اصول این محور "Front-Middle-Back" ، چالش های این صنعت را بفهمیم ، بلکه باید روی تکنیک های ... +

MBA اجرایی در مهندسی مالی - مدیریت و استراتژی ریسک باید به ما اجازه دهد با دستیابی به اصول این محور "Front-Middle-Back" ، چالش های این صنعت را بفهمیم ، بلکه باید روی تکنیک های مدیریت نیز تمرکز کنیم. - به ویژه تحت فشار - و نتایج آن ، در مورد تکنیک های تجارت توسط دارایی ، در مورد بهینه سازی بهینه سازی در میان چیزهای دیگر. -
EMBA
پاره وقت
فرانسوی
پردیس دانشگاهی