‏ در {موضوع} EMBA

‏ 2019‏ در {موضوع} تحصیلات بازرگانی ‏ بهترین

مدیریت ریسک

یک برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، همچنین به عنوان EMBA نامیده می شود، معمولا برای کار حرفه ای طراحی شده است. این مدرک کارشناسی ارشد ممکن است یک برنامه انعطاف پذیر تر از یک MBA معمول ارائه دهد. اکثر برنامه ها را می توان در دو سال یا کمتر تکمیل کرد.

EMBA در مدیریت ریسک چیست؟ این مدرک فوق لیسانس بر مبانی کسب و کار و مدیریت ریسک تمرکز دارد. به عنوان یک دانش آموز، شما ممکن است با یک چارچوب برای درک ریسک در شرکت ها و نحوه استفاده از آن دانش به شرایط کسب و کار ارائه شده است. شما باید یاد بگیرید برای شناسایی و کاهش خطرات - به طور معمول خطرات عملیاتی و مالی - که می تواند بر یک کسب و کار تاثیر می گذارد. برنامه درسی شما ممکن است شامل دوره های تجزیه و تحلیل صورت حساب مالی، اصول مدیریت ریسک، ارزیابی، درس های رهبری، مدیریت ریسک شرکت ها و بازارهای امنیتی مشتق شده باشد.

دانش آموزان ریسک مدیریت احتمالا مهارت های رهبری قوی ایجاد می کنند. این اجازه می دهد تا آنها را در موقعیت های مختلف به اتهامات جبران کنند، و آنها را به یک تیم ارزشمند اضافه کنید. دانش آموزان همچنین ممکن است یک توانایی منحصر به فرد برای تصمیم گیری صحیح داشته باشند که ممکن است شامل انواع خطراتی باشد که ممکن است درگیر باشد. ارتباطات، که یکی دیگر از مهارت های اغلب با این درجه است، به کارفرمایان ارزشمند است و می تواند در زندگی روزمره کمک کند.

از آنجا که EMBA در برنامه های مدیریت ریسک در انواع موسسات در سراسر جهان ارائه می شود، هزینه تحصیل و هزینه ها می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. گاهی اوقات برنامه های EMBA تحصیلی بالاتری نسبت به برنامه های سنتی MBA دارند، بنابراین با اداره پذیرش انتخاب مدرسه خود تماس بگیرید و از هزینه های ثبت نام ویژه بپرسید. کمک هزینه تحصیلی برای کمک به کاهش هزینه های مالی ممکن است.

یک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی در مدیریت ریسک می تواند دانشجویان را به عنوان کارگزاران بیمه، مشاوران مدیریت ریسک، مدیران ریسک شرکت ها یا کارکنان مزایای کارکنان آماده سازد. دانش آموزان نیز اغلب صالح هستند که به عنوان عامل مراقبت، عوامل کنترل ضربان قلب و ناظران انطباق کار کنند. فارغ التحصیلان ممکن است برای موقعیت در مدیریت سطح بالا واجد شرایط باشند. بسیاری از دانش آموزان توانایی باز کردن کسب و کار خود و یا ارائه خدمات مشاوره ای دارند.

بسیاری از برنامه های EMBA را در رشته مدیریت ریسک ارائه می دهند آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

ریسک مدیریت اجرایی، جهانی سازی و تنوع

MINES ParisTech
Campus تمام وقت September 2019 فرانسه Sophia Antipolis Paris چین Beijing Fontainebleau Évry Lille + {تعداد} بیشتر

تصمیم گیری در یک جهان جهانی شده به این معنی است که قادر به یافتن مسیر خود در محیط پیچیده ای است که توسط تنوع فرهنگ ها و عقلانیت ها مشخص شده است. این بدان معنی است که انتخاب در یک فضای کوتاه زمانی که یک آرایه وسیع تر و یکنواختتر را انتخاب می کنید [+]

ریسک اجرایی MBA، جهانی سازی و تنوع

با Skema کسب و کار مدرسه

تصمیم گیری در یک جهان جهانی شده به این معنی است که قادر به یافتن مسیر خود در محیط پیچیده ای است که توسط تنوع فرهنگ ها و عقلانیت ها مشخص شده است. این بدان معناست که انتخاب در فواصل زمانی کوتاه و در عین حال در نظر گرفتن مجموعه ای گسترده تر و ناهمگن از اطلاعات باشد. این بدان معنی است که تصمیم گیری در محیط نامطمئن است که در آن فرصت ها اغلب با خطرات همراه می شوند.... [-]