‏ در {موضوع} درجه EMBA

‏ 2018/2019‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی ‏ برترین های

مدیریت زنجیره تامین

بسیاری از دانش آموزان مایل به تبدیل شدن به متخصص در رشته های کاری خود را انتخاب کنید. برای کسانی که چند سال به شروع کار خود پس از تکمیل مدرک لیسانس، برنامه EMBA می تواند یک گزینه خوب باشد، زیرا از تجربه قبلا به دست آمده برای دانش آموزان دانش خاصی استفاده می کند.

EMBA در مدیریت زنجیره تامین چیست؟ این نوع برنامه معمولا دانش آموزان را در درک جامع از عرضه محصول برای کسب و کار. از طریق دوره هایی که بر مبنای موضوعات نظیر تهیه، تدارکات، تبدیل و منابع گنجانده می شود، دانش آموزان به طور خاص دانش تخصصی را در هر جنبه ای از عرضه محصول توسعه می دهند. آنها همچنین می توانند در زمینه ارزیابی ریسک و مدیریت تئوری درس هایی را در زمینه کسب دانش در رابطه با زنجیره های عرضه به وجود آورند.

برای دانش آموزان برای موفقیت در حرفه های انتخاب شده خود، معمولا در طول زمان خود در برنامه EMBA مهارت های مختلفی را به وجود آورند. مهارت های ارتباطی قوی می توانند در شبکه ها کمک کنند، و مهارت های حل مسئله ممکن است دانش آموزان را قادر به واجد شرایط پیشرفت شغلی و افزایش حقوق در آینده کند. سازمان مهارت دیگری است که معمولا کشت می شود و می تواند در بسیاری از جنبه های زندگی مفید باشد.

اگرچه بیشتر برنامه های EMBA تقریبا دو سال طول می کشد، هیچ قیمت تعیین شده برای درجه وجود دارد. مدارس هزینه های مختلف تحصیل دارند، بنابراین هر دانشگاه هزینه خاص خود را برای این برنامه دارد.

دانش آموزانی که دانش کاملی از سیستم زنجیره تامین دارند معمولا برای بسیاری از حرفه های جذاب واجد شرایط هستند. بسیاری از مدیران زنجیره تامین تبدیل می شوند، در حالی که دیگران ترجیح می دهند به عنوان مدیران کسب و کار کار کنند. کسانی که ترجیح می دهند موقعیت های مدیریتی داشته باشند گاهی به خریداران تبدیل می شوند. دیگران از کار با اعداد استفاده می کنند و به عنوان مدیران جبران خدمت به کار مشغول هستند. کارگران به عنوان محققان بازاریابی نیز ممکن است در دسترس باشند تا اطمینان حاصل شود که محصولات خریداری به تقاضا برسند.

برای بسیاری از دانشجویان، گرفتن کالس در محوطه دانشگاه یک گزینه قابل قبول نیست. از آنجایی که بسیاری از مدارس سراسر جهان دوره های آنلاین را ارائه می دهند، دانش آموزان می توانند دسترسی از راه دور به آموزش عالی داشته باشند و به آنها انعطاف پذیری بزرگی داده شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

MBA اجرایی در مدیریت زنجیره تامین

ETH Zurich Executive MBA in Supply Chain Management
Campus پاره وقت 18  September 2019 سویس Zürich

ترکیبی منحصر به فرد از مطالعات مدیریت به طور کلی به علاوه در عمق تمرکز بر بین المللی مدیریت زنجیره تامین؛ آموزش سطح اجرایی برای نقش رهبری در آینده آماده کند. [+]

‏ در {موضوع} درجه های MBA اجرایی . MBA اجرایی ETH زوریخ در مدیریت زنجیره تامین (SCM MBA ETH) ویژگی های کلیدی: ترکیبی منحصر به فرد از مطالعات مدیریت به طور کلی به علاوه در عمق تمرکز بر بین المللی مدیریت زنجیره تامین آموزش سطح اجرایی برای آماده شدن برای نقش رهبری در آینده برنامه به طور کامل انگلیسی متوسط ​​- در زبان کسب و کار جهانی حضور پاره وقت در دانشگاه در زوریخ مدیران را قادر می سازد برای ادامه کار برای مدت زمان برنامه 18 ماهه سخنرانی هسته در دانشگاه در زوریخ، سوئیس، تکمیل شده توسط سفرهای مطالعه در محل در روسیه، ایالات متحده، ژاپن و چین سخنرانان به طور منظم VIP، مدیران معمولا اروپا، و یا اعضای هیئت مدیره شرکت های چند ملیتی جرقه گفت و گو در مورد موضوعات جاری در صنایع خود پروژه پایان نامه مستلزم آن است که یادگیری به یک مشکل واقعی در شرکت خود دانش آموز اعمال چرا ETH EMBA؟ ... [-]