Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} درجه های MBA اجرایی ‏ عالیرتبه

در مقابل برنامه های کارشناسی ارشد تمام وقت، مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد به درجه کارآموزان حرفه ای می رسد که به دنبال آموزش های نیمه وقت برای پیشرفت حرفه خود هستند. متقاضیان معتقدند که در حال حاضر دارای تجربه کار قابل توجهی هستند، به طوری که سرعت متفاوت است با MBA معمولی.

EMBA در مدیریت سازمانی چیست؟ این برنامه تحصیلات بیشتر را به دانشجویان نیروی کار بر روی جنبه های فنی و شخصی مدیریت یک سازمان ارائه می دهد. دوره ها به طور خاص بر توسعه ی تیم مؤثر از طریق دیدگاه وسیع و سازمانی و از طریق درک ویژگی های فردی و رفتارها تاکید می کنند. دانش آموزان می توانند با ارزیابی راه حل هایی برای مشکلات پیچیده کسب و کار در رابطه با مدیریت منابع انسانی، مسائل اخلاقی و اجتماعی و ارتباطات و رفتار گروه موثر قرار بگیرند.

با استفاده از EMBA در مدیریت سازمانی، دانش آموزان فرصتی برای ساختن تصمیم گیری و مهارت های بین فردی را که برای هر نقش مدیریتی مهم هستند، در اختیار دارد. آنها همچنین می توانند درک قویتری از تکنیک های تحقیقاتی و زمینه ی گسترده تر اخلاق در مورد مدیریت استفاده کنند.

EMBA در مدیریت سازمانی معمولا می تواند در عرض یک تا دو سال تکمیل شود. به عنوان دوره های پاره وقت، دوره کار اغلب برای جبران بیشتر شدید است. هزینه های مسکن بر اساس مدرسه و برنامه متفاوت است، و دانش آموزان باید قبل از انجام تحقیق برای پیدا کردن بیشتر تحقیق کنند.

مدیریت سازمانی شامل تعدادی از موقعیت های کسب و کار خصوصی یا عمومی است که به طور مستقیم با کارکنان کار می کنند. فارغ التحصیلان EMBA در مدیریت سازمانی به طور کلی مجهز هستند به عنوان مدیران منابع انسانی کار می کنند، اما آنها همچنین می توانند از موقعیت های بیشتری از جمله مدیران آموزش و توسعه، به دلیل کارهای کارشناسی EMBA و تجربه کاری قبلی خود، واجد شرایط باشند. یکی دیگر از گزینه ها، به عنوان یک تحلیلگر تحقیقاتی عمل می کند، تحقیق و مشاوره را در یک شرکت در زمینه میانجیگری در محل کار و مسائل سازمانی انجام می دهد.

EMBA در مدیریت سازمانی گزینه ای ارزشمند برای کسانی است که در حال حاضر تمام وقت کار می کنند، با برنامه های موجود در سراسر جهان، اغلب از طریق آموزش از راه دور به برنامه های کاری مناسب تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درمدیریت سازمانی

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

این استاد اجرایی (EMBA) در نهادی و مطالعه مدیریت آموزشی برنامه ایده آل برای دانش آموزانی که به طور مستقیم بعد از مدرسه بالا برای حداقل 5 سال در یک موقعیت مدیریتی در این ز ... [+]

3 TOP دانشگاه = 1 سطح اروپا همه دانش آموزان علاوه بر ABM ها دیپلم دیپلم مشترک با دانشگاه Dabrowa Gornicza درباره (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو دارند. 3 بالا از دانشگاه های اروپایی = بهترین مجازی / برنامه فاصله = 1 بالا دیپلم اروپا سوئیس + اتحادیه اروپا + TOP رتبه 500

پیشبرد تخصص خود را در ABM

ارتباط با زبان آموزان و رهبران درست مثل شما در مقطع کارشناسی ارشد آنلاین ما. شما به عنوان دور خواهد رفت به عنوان ذهن خود را به شما به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در ABM است.... [-]

سویس Zürich
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
پاره وقت
12 - 24 months
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی