‏ در {موضوع} دوره EMBA

‏ 2019‏ در {موضوع} MBAs اجرایی ‏ بهترین

معمولا پس از اتمام مدرک لیسانس، EMBA معمولا به دانش آموزانی که طی چندین سال شغلی خود را توسعه داده اند، آمادگی دارد. این نوع برنامه ممکن است بر مبنای دانش دانش آموزان در دنیای کار ایجاد شود تا آنها درک عمیق تر از زمینه حرفه ای انتخابی خود را به دست آورند.

EMBA در مدیریت عملیات چیست؟ این نوع برنامه به طور معمول دانش آموزان را برای موقعیت های مدیریتی فراهم می کند، با دادن دانش کارشناسانه در استراتژی، مدیریت کسب و کار و امور مالی. دوره ها تمایل دارند موضوعات گسترده ای مانند زنجیره های عرضه، مدیریت پروژه و برنامه ریزی تولید را پوشش دهند. هدف این برنامه معمولا برای کمک به دانش آموزان در درک نحوه عملکرد کسب و کار در سطوح مختلف و نحوه عملکرد یک شرکت در سطح جهانی است.

دانش آموزان در EMBA در برنامه مدیریت عملیات ثبت نام معمولا مهارت های مختلفی را به وجود می آورند که می تواند به آنها در هر دو حرفه و زندگی شخصی آنها کمک کند. بسیاری از دانش آموزان مهارت های رهبری را پرورش می دهند که به آنها در موقعیت های مدیریتی کمک می کند. مهارت های تحلیلی قوی نیز برای درک استراتژی کسب و کار مفید است و مهارت های حل مسئله می تواند در تمام جنبه های زندگی مفید باشد.

دانش آموزانی که می خواهند بدانند چقدر هزینه برای تکمیل برنامه EMBA باید مستقیما با مدارس مورد علاقه تماس بگیرند. از آنجا که هر دانشگاه متفاوت است، قیمت برای این نوع برنامه متفاوت است.

با زمینه ای قوی در مدیریت عملیات، دانش آموزان ممکن است فرصتی برای پیشرفت در بسیاری از حرفه ها، از جمله مدیران زنجیره تامین داشته باشند. دیگران تصمیم می گیرند که مدیران کنترل موجودی شوند، و بعضی از آنها به عنوان مشاوران کسب و کار پی می برند. بسیاری تصمیم می گیرند که مدیران لجستیک یا تحلیل گران عملیات شوند. مشاغل به عنوان مهندسین عامل یا مدیر انبار نیز ممکن است در دسترس باشند یا دانشجویان بتوانند به عنوان مدیران پروژه انتخاب شوند.

در حالی که کلاس های درسی در محوطه دانشگاه هنوز یک گزینه قابل قبول است، ثبت نام در دوره های آنلاین به طور فزاینده ای محبوب است. کلاس های آنلاین معمولا دانشجویان را قادر می سازد برنامه های خود را ایجاد کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
در حال حاضر هیچ برنامه ای تحت EMBA مدیریت عملیات جهت نمایش وجود ندارد. سایر مقوله ها MBA مدیریت عملیات را امتحان کنید.

Search for similar programs here