‏ در {موضوع} درجه MBA اجرایی

‏ 2019‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی ‏ بهترین

مدیریت لوکس

برای افرادی که در چند سالی پس از اخذ مدرک لیسانس در رشته تحصیلی انتخاب شده اند، ثبت نام در یک برنامه EMBA ممکن است گزینه ای باشد اگر آنها مایل به تحصیل بیشتر خود باشند. این نوع برنامه بر اساس تجربه دانش آموزان در حال حاضر به دست آوردن آنها را به دانش کارشناس در زمینه انتخاب خود را.

EMBA در مدیریت لوکس چیست؟ این برنامه به منظور فراهم کردن دانش آموزان برای درک عمیق و جامع از چگونگی عملکرد سازمان های عالی، این برنامه معمولا از دوره های متمرکز بر موضوعات مانند نظریه مدیریت، نظریه کسب و کار و بازاریابی رقابتی استفاده می کند. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه بازار های لوکس بر اساس ملی و جهانی کار می کنند. از طریق مطالعات موردی و پروژه ها، دانش آموزان معمولا درک بهتر از استراتژی کسب و کار در زمینه شرکت های لوکس را درک می کنند.

در حالی که شرکت در یک برنامه EMBA، دانش آموزان می توانند مهارت های انتقادی مانند تفکر تحلیلی، رهبری و حل مسئله را توسعه دهند. در حالیکه مهارتهای حل مساله می تواند به زندگی دانشجویان در زندگی شخصی و حرفه ای آنها کمک کند، توانایی های قوی در تفکر تحلیلی و رهبری می تواند به دانش آموزان در موفقیت شغلی کمک کند.

برای پیدا کردن هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، معمولا یک ایده خوب برای تماس با مدارس مورد علاقه است. هر دانشگاه دارای هزینه های مختلف تحصیلی است و هزینه های بین مدارس در سایر کشورها می تواند به شدت متفاوت باشد.

برای دانش آموزانی که با دانش ویژه ای که در مدیریت املاک در اختیار دارند، مسلط هستند، طیف وسیعی از حرفه های متنوع در دسترس هستند. بسیاری از مدیران کسب و کار شرکت های بزرگ در سطح جهانی هستند، در حالی که دیگران کسب و کار خود را آغاز می کنند و مدیران اجرایی می شوند. کسانی که علاقه مند به تبلیغات هستند ممکن است به عنوان مدیران تبلیغات یا مدیران بازاریابی کار کنند. بعضی ترجیح می دهند شغل را به عنوان مدیران شاخه یا مشاوران کسب و کار ترغیب کنند، و همچنین به عنوان تحلیلگران کسب و کار ممکن است در دسترس باشد.

با پیشرفت تکنولوژی به سرعت در حال افزایش است، دانشگاه های بیشتری به نفع ارائه دوره های آنلاین هستند. طبق دستورالعمل های انجام شده از راه دور، معمولا دانشجویان انعطاف پذیری بیشتری نسبت به برنامه های خود دارند، بنابراین برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

Executive MBA specialized in Luxury Brands Management

IEMI International Business School
Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 18  September 2019 فرانسه Paris + {تعداد} بیشتر

[+]

‏ در {موضوع} درجه های MBA اجرایی . اهداف دروس مدیریت پروژه بین المللی امور مالی شرکت اقتصاد بین الملل قانون کسب و کار بین المللی مدیریت استراتژیک منابع انسانی TOEFL [-]