‏ آموزش از راه دور EMBA - مدیریت لوکس

‏ آموزش از راه دور را جستجو کنید 2018‏ EMBAs و مدیریت لوکس

مدیریت لوکس

EMBA ممکن است راه حل است. این اجازه می دهد تا شما را به حفظ شغل خود، یادگیری از کارشناسان و اعمال مهارت های جدید فورا به عقب در نیروی کار.

برای کسانی که می خواهند برای تقویت حرفه ای خود را در بخش لوکس، MBA در مدیریت لوکس یک برنامه طراحی شده برای شما می باشد. به شما خواهد آموخت برای تبدیل شدن به کارشناسان در این زمینه از طریق دانش و مهارت شما را از دوره های تخصصی ارائه شده در این کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان دریافت کنید. شما دریافت می کنید برای رسیدن به نقش پیشرو در صنعت لوکس مانند مدیران بازاریابی، مدیران نام تجاری و مشاوران کسب و کار.

برخورد با دانشگاه های دولتی به دور از یک گزینه مطلوب است. مدارس خصوصی کمک بسیار بهتر در تجربه آموزش از راه دور خود را ارائه می کنند. چند دانشگاه آنلاین تساوی معلمان و دانش آموزان در فواصل بزرگ از سراسر جهان است. این بسیار تنوع در کلاس درس آموزش از راه دور را افزایش می دهد و مکالمه چالش تولید در میان کسانی که از جوامع بسیار متفاوت، مناطق، و فرهنگ از راه دور.

‏ همین امروز اقدام کنید - برنامه های EMBA آموزش از راه دور 2018‏ مدیریت لوکس -

اطلاعات بیشتر
در حال حاضر هیچ برنامه ای تحت EMBA مدیریت لوکس distance جهت نمایش وجود ندارد. سایر مقوله ها MBA مدیریت لوکس آموزش از راه دور را امتحان کنید.
مدیریت لوکس

Search for similar programs here