‏ MBA اجرایی از در فرانسه مدیریت لوکس

‏ در فرانسه 2018/2019‏ مدیریت لوکس و برنامه های MBA اجرایی مروری بر تمامی

مدیریت لوکس

درجه MBA اجرایی (EMBA) برای افراد شاغل باتجربه ای طرح ریزی شده است که آماده دریافت مهارت های لازم برای کار در سمت رهبری و مدیریت اجرایی می باشند. این برنامه های تحصیلی به پیچیدگی های رهبری، امور مالی، بازاریابی و سایر عناوین مرتبط می پردازد.

MBA در مدیریت لوکس یک برنامه ایجاد شده برای کسانی که می خواهند برای ساخت حرفه ای خود را در بخش لوکس است. این برنامه دانش آموزان دانش و مهارت و متخصص در زمینه هایی از قبیل عطر، لوازم آرایشی، شراب و ارواح نظری و عملی آموزش می دهد. همانطور که بازار جهانی را تجربه فراز و نشیب آن، روش های جدید بازاریابی کالاهای لوکس رشد داشته است. داشتن MBA در مدیریت لوکس می سازد دانش آموزان بیشتر به کارفرمایان جذاب. آنها می خواهند به افرادی که ظرفیت را به کسب و کار خود یک موفقیت مستمر.

فرانسه ارائه می دهد یک سیستم آموزش عالی عالی نه تنها شهروندان خود بلکه خارجی ها. فرهنگ پویا کشور 'بازدید کنندگان دانشجویان خارجی و کسانی که علاقه مند به دنبال دوره های بین المللی جذب می کند. فرانسه دارای یک سنت از نوآوری علمی و فناوری. این تضمین می کند که محققان به طور کامل استفاده خلاقیت خود را.

‏ در فرانسه 2018/2019‏ مدیریت لوکس برتر و EMBAs

اطلاعات بیشتر

Executive MBA specialized in Luxury Brands Management

IEMI International Business School
Campus تمام وقت پاره وقت 12 - 18  September 2019 فرانسه Paris + {تعداد} بیشتر

[+]

‏ رده های برتر در فرانسه 2018/2019‏ مدیریت لوکس ، درجه های EMBA. اهداف دروس مدیریت پروژه بین المللی امور مالی شرکت اقتصاد بین الملل قانون کسب و کار بین المللی مدیریت استراتژیک منابع انسانی TOEFL [-]