MBASTUDIES

‏ 2020/2021‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی 4‏

یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گزینه ای عالی برای افرادی است که مایلند حرفه های خود را سریعا در موقعیت های مدیریت قرار دهند. دانشجویان MBA با سناریوهای واقعی زندگی می کنند که می تواند آنها را برای پیشرفت سریع در محل کار آماده کند. در نتیجه، فارغ التحصیلان MBA به دلیل مجموعه مهارت هایی که در این برنامه ها به دست آورده اند، تقاضای بالا را ادامه می دهند.

MBA در مدیریت مالی چیست؟ این مدرک با هدف متخصصانی است که در زمینه های مالی سازمان های مربوطه کار می کنند و می خواهند دانش خود را از آخرین ابزارها و تکنیک های در بخش مدیریت مالی افزایش دهند. این نوع مدرک می تواند فارغ التحصیلان را برای موقعیت های اجرایی اجرایی آماده کند. دانش آموزان می توانند در دوره های مربوط به موضوعاتی مانند مدیریت استراتژیک، بازاریابی، مدیریت پروژه و حسابداری ثبت نام کنند.

دانشجویان علاقه مند به MBA در مدیریت مالی می توانند انتظار توسعه تفکر استراتژیک و مهارت های مالی را داشته باشند که می توانند برای بهبود زمان و مدیریت شخصی خود استفاده کنند. مهارت های حل مسئله بهبود یافته می تواند آنها را برای فرصت های بالاتر در سطح بالا و حقوق بالاتر در محل قرار دهد.

هزینه های MBA بستگی به نوع مدرسه و نوع برنامه ارائه شده دارد. دانش آموزانی که علاقمند هستند باید مطمئن باشند که برنامه های در دسترس را که در توانایی های مالی خود قرار دارند، تحقیق کنند.

فرصت های فراوانی برای فارغ التحصیلان با MBA در مدرک مدیریت مالی وجود دارد. برخی از این موقعیت ها می توانند شامل تحلیلگر مالی، مدیر بخش مالی، بانکدار سرمایه گذاری و مامور مالی اصلی باشند. فارغ التحصیلان ممکن است برای شرکت های بین المللی، سازمان های دولتی یا غیر انتفاعی کار کنند. بعضی از افراد نیز به عنوان مشاور یا کارآفرین انتخاب می شوند. از آنجا که این درجه پیشرفته است، MBA همچنین می تواند فارغ التحصیلان را برای برنامه های دکترا آماده کند.

MBA در برنامه های مدیریت مالی را می توان در دانشگاه های سراسر جهان پیدا کرد. دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل هستند، باید برنامه ای را که با نیازها و برنامه های آنها منطبق است، جستجو کند. کلاس ها را می توان در فرمت های مختلف از جمله تمام وقت، پاره وقت، شخصا و یا آنلاین گرفته شده است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج درمدیریت مالی Filter

MBA اجرایی در مدیریت مالی

Learna Ltd
EMBA
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
18 ماهها
انگلیسی
آنلاین

MBA اجرایی مدیریت مالی ما به رهبران مشاغل و مدیران یک برنامه تحصیلی اثبات آینده و چالش برانگیز ارائه می دهد ، که به سرعت در درک و عملکرد دانشگاهی شما در مدیریت مالی گسترش خواه ...

اطلاعات بیشتر

اجرایی MBA | مدیریت مالی ─ آنلاین، مخلوط یا تمام وقت

EMAS Eurasian Management & Administration School
EMBA
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
12&nbsp;-&nbsp;18 ماهها
روسی
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

به زبان انگلیسی تحصیل کنید! (1) آنلاین در هر نقطه ، (2) یادگیری ترکیبی یا (3) تمام وقت در دانشگاه در روسیه! بهترین 14 مدرک MBA در اروپای مرکزی و شرقی! 200 بهترین MBA در جهان! ...

اطلاعات بیشتر

MBA اجرایی - مدیریت مالی

Formato Educativo
EMBA
<
تمام وقت
<
10 ماهها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

شرکت کنندگان در این برنامه خواهد شد با تجزیه و تحلیل و ارزیابی منطقه مالی شرکت (هر دو خدمات و صنعتی) در راه برجسته عملی، از طریق استفاده از ابزارها، تکنیک ها و روش های تجزیه و ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد اجرائی در حسابداری و مدیریت مالی

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
12 ماهها
انگلیسی
آنلاین

این استاد اجرایی (EMBA) در حسابداری و مالی مدیریت برنامه مطالعه ایده آل برای دانشجویان که به طور مستقیم بعد از مدرسه بالا برای حداقل 5 سال در یک موقعیت مدیریتی در این زمینه و ...

اطلاعات بیشتر