close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ 2021‏ در {موضوع} تحصیلات بازرگانی ‏

کسب مدرک در کسب و کار در حالی که استخدام ممکن است به نظر می رسد پیچیده است، اما ریاست استاد مدیریت امور بازرگانی می تواند یک راه موثر برای انجام این کار است. این درجه پیشرفته طراحی شده است برای ارائه دانش آموزان ضروری آموز… اطلاعات بیشتر

کسب مدرک در کسب و کار در حالی که استخدام ممکن است به نظر می رسد پیچیده است، اما ریاست استاد مدیریت امور بازرگانی می تواند یک راه موثر برای انجام این کار است. این درجه پیشرفته طراحی شده است برای ارائه دانش آموزان ضروری آموزش و پرورش در کسب و کار و امور مالی با تجربه کار همزمان کار.

EMBA در مدیریت مد چیست؟ مد مدیریت مسئولیت های سازمانی صنایع مدرن و مدرن خلاق را بررسی می کند. این نوع برنامه اکتشاف پیشرفته مهارت های رهبری، تکنیک ها و روش های مورد نیاز حرفه ای ها در مد مدیریت را فراهم می کند. دوره های آموزشی در این برنامه ممکن است شامل ارتباطات بین فردی، تکنیک های میانجیگری درگیری، مالی جهانی، روش های مدیریت کسب و کار و موارد دیگر باشد. بسیاری از مدارس شامل کارگاه های فشرده و فرصت های یادگیری همکار به علاوه کلاس های درس های سنتی هستند.

کارفرمایان تقریبا از هر صنعت می توانند از ویژگی های مفید دانش پژوهان مد در اختیار داشته باشند. این افراد تمایل به داشتن مهارت های ارتباطی قوی و تصمیم گیرندگان بسیار استراتژیک دارند. بسیاری نیز دارای طبیعت خلاقانه هستند که می توانند به حل مسائل مختلف کمک کنند.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می تواند تحت تاثیر تعداد دوره های مورد نیاز، محل تحصیل و نوع تحصیلات دانشگاه باشد. در برخی موارد، دانش آموزان ممکن است از کمک های مالی یا فرصت های تحصیلی برای کمک به پرداخت هزینه تحصیل درآمد استفاده کنند.

صنعت مد یک زمینه دائما در حال تغییر است، اما مشاغل مدرن در طول دهه گذشته نیازمند دائمی بوده است. درحالیکه بسیاری تلاش می کنند که در این زمینه بسیار رقابتی به دنبال شغل باشند، فارغ التحصیلان با درجه پیشرفته می توانند شانس شغل خود را افزایش دهند. شرکت کنندگان در برنامه می توانند در تجارت کالاهای لوکس، مدیریت برند، خرده فروشی / فروش، روابط عمومی و روزنامه نگاری مد نظر داشته باشند. برخی از موقعیت ها ممکن است شامل کار کردن به عنوان یک بازاریاب مد، مدیر کسب و کار، مدیر سبک و یا تولید.

دانشگاه های مختلف EMBA در مد مدیریت ارائه می کنند. با این درجه، دانش آموزان از نقاط مختلف جهان می توانند در همان زمان تحصیل و کار کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Institut Francais de la Mode
پاریس, فرانسه

مدیریت مد جهانی یک دوره پاره وقت و تنها MBA اجرایی در مد و مدیریت طراحی است که اجازه می دهد تا شرکت کنندگان به ادامه زندگی حرفه ای خود است. ... +

مدیریت مد جهانی یک دوره پاره وقت و تنها MBA اجرایی در مد و مدیریت طراحی است که اجازه می دهد تا شرکت کنندگان به ادامه زندگی حرفه ای خود است. -
EMBA
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید