Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} برنامه های EMBA 2‏ بهترین

پس از گذراندن چندین سال تحصیل در یک برنامه حرفه ای، می توانید از طریق تجربه خود برای کمک به تحصیلات خود، دانشجویان را مجاز به استفاده از برنامه های EMBA کنید. این نوع درجه معمولا دانشآموزان را در حرفه انتخابی خود تخصص میدهد.

EMBA در مدیریت پروژه چیست؟ این نوع برنامه معمولا به دانش آموزان کمک می کند تا درک بیشتری از پیچیدگی های مدیریت پروژه را از طریق دوره هایی مانند ارزیابی ریسک و طراحی سازمانی به دست آورند. دانش آموزان معمولا یاد می گیرند که چگونه پروژه را از ابتدا تا انتها پیاده می کنند، نظارت بر طراحی و آوردن محصول نهایی به هنگام تکمیل آن در حین مدیریت یک تیم. از طریق مطالعات موردی و تحقیق روش های اثبات شده، دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه به ارائه نتایج با کیفیت و کمک به رشد کسب و کار خود.

EMBA در مدیریت پروژه می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مهارت های اصلی متعددی مانند حل مسئله، رهبری و ارتباطات را پرورش دهد. مهارت های حل مسئله و مهارت های رهبری می تواند دانش آموزان را در موفقیت حرفه ای خود موفق کند و حتی می تواند منجر به پیشرفت شغلی و افزایش حقوق و دستمزد شود. مهارت های ارتباطی معمولا در زندگی حرفه ای و خصوصی مفید است.

در حالی که برنامه EMBA معمولا می تواند در دو سال کامل شود، هیچ قیمت تعیین شده وجود ندارد. این به این دلیل است که هیچ دو مدرسه دقیقا یکسان نیستند، بنابراین هزینه ها به شدت متفاوت است و بسته به نوع دانشگاه انتخاب می شود.

دانشجویان با داشتن مدرک کارشناسی ارشد مديريت پروژه، برای چندین حرفه در حوزه های گوناگون واجد شرایط می باشند. بعضی ها در ساخت و ساز به عنوان مدیران ساختمان انتخاب می شوند. دیگران ترجیح می دهند در بیمارستان ها به عنوان مدیران اداری کار کنند. بسیاری از کارهایی که در بخش های فناوری اطلاعات به عنوان مدیران فناوری اطلاعات انجام می دهند را انتخاب می کنند و بعضی تصمیم می گیرند که در زمینه کسب و کار شغلی کار کنند، به عنوان مدیران کسب و کار. مشاغل به عنوان طراحان پروژه نیز ممکن است در دسترس باشند.

اگر چه برنامه EMBA را می توان از طریق کلاس های آنلاین و یا در محوطه برگزار کرد، بسیاری از دانشگاه ها کلاس های از راه دور را از قبل ارائه می دهند. دانش آموزان با مشاغل متعادل و خانواده های با تحصیلات خود می توانند زمان بیشتری را صرف کلاس های آنلاین کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درمدیریت پروژه

ESIC Business & Marketing School

MBA اجرایی در مدیریت پروژه - EMBAP به متخصصان اجرایی هدایت می شود که تجربه و / یا علاقه مند به منطقه پروژه هستند. آنها یک مبنای بسیار خوبی برای درک مدیریت درس و ارائه نقش ... [+]

MBA اجرایی در مدیریت پروژه - EMBAP به متخصصان اجرایی هدایت می شود که تجربه و / یا علاقه مند به منطقه پروژه هستند. آنها یک مبنای بسیار خوبی برای درک مدیریت درس و ارائه نقش مدیر می باشند. این راهنمای توسط PMBOK راهنمای، به روز شده در نسخه پنجم آن هدایت می شود.

اهداف

علاوه بر درک مفاهیم و اصطلاحات ضروری برای مدیریت پروژه، شرکت کنندگان قادر خواهند بود:

نقش مدیر پروژه را به صورت موثر بازی کنیدتشخیص و تجزیه و تحلیل شرایط ایجاد شده در شرایط خاص، ارائه راه حل های مناسب؛تیم های کاری را مدیریت کنید، آنها را با انگیزه، ارتباطات مناسب، رهبری و غیره مدیریت کنیدادغام پروژه ها با مناطق کاربردی سازمان، ساختن روند تصمیم گیری سریع و کارآمد؛از روش های نوآورانه برای مدیریت پروژه ها در محیط های پیچیده و پویا استفاده کنید.مشخصات دانشجویی... [-]
برزیل Curitiba
مارس 2020
پاره وقت
600 hours
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SMBS - University of Salzburg Business School

"پروژه اجرایی MBA و مدیریت فرایند" در حال حاضر برنامه آموزش عالی با کیفیت در زمینه مدیریت پروژه و فرآیند در اروپا است. ... [+]

زبان: 80٪ آلمانی، 20٪ انگلیسی

MBA بین المللی - مدیریت پروژه و فرآیند

برنامه آموزش منحصر به فرد برای مدیران پروژه و فرآیند

"پروژه اجرایی پروژه MBA و مدیریت فرایند" در حال حاضر برنامه آموزشی با بالاترین کیفیت در زمینه مدیریت پروژه و مدیریت فرایند است. این برنامه تحصیلی که منحصر به فرد در اروپا است، ترکیبی از آموزش های پایه مدیریتی بسیار حرفه ای با مهارت مدیریت عمومی و تمرکز بر روی زمینه پروژه و مدیریت فرآیند است.... [-]

اتریش Salzburg
اکتبر 2019
پاره وقت
2 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی