‏ آموزش از راه دور EMBA ، مدیریت پروژه

‏ آموزش از راه دور را جستجو کنید 2018/2019‏ MBAs اجرایی و مدیریت پروژه

مدیریت پروژه

برای آن دسته از افرادی که به میزان چشمگیری تجارب بازرگانی حرفه ای کسب نموده اند و آماده اند تا در مناصب برجسته تری کار کنند، MBA اجرایی (EMBA) همان گام بعدی است. کار مستمر در زمینه حسابداری، رهبری و امور مالی در میان عناوین درسی است که مورد پژوهش و بررسی قرار می گیرند.

MBA در مدیریت پروژه یک برنامه طراحی شده برای دانش آموزان که می خواهند به تخصص در مدیریت پروژه است. با تکامل ثابت دنیای کسب و کار، شرکت ها در جستجوی مدیران که می تواند راه خود را به سمت پروژه های موفق در میان تنوع و پیشرفت رانندگی. MBA در مدیریت پروژه دانش آموزان با ابزار در عملیات موفقیت آمیز و جنبه های مدیریت مجهز. دانشجویان دانش و مهارت در نحوه مدیریت پروژه و محدودیت های زمانی، دستیابی به جریان صاف و فعالیت با ایجاد برنامه های پروژه، مدیریت کارکنان و اندازه گیری کیفیت و استانداردهای خروجی پروژه.

آموزش از راه دور و یا آموزش از راه دور راه ارائه آموزش و پرورش و آموزش، اغلب به صورت فردی، به دانش آموزانی که از نظر فیزیکی در محوطه دانشگاه وجود نداشته باشد.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید ، برنامه های EMBA آموزش از راه دور 2018/2019‏ مدیریت پروژه ،

اطلاعات بیشتر
در حال حاضر هیچ برنامه ای تحت EMBA مدیریت پروژه distance جهت نمایش وجود ندارد. سایر مقوله ها MBA مدیریت پروژه آموزش از راه دور را امتحان کنید.

Search for similar programs here