‏ در {موضوع} درجه MBA اجرایی

‏ 2019‏ در {موضوع} برنامه های MBA اجرایی ‏ بیشترین مرور بر

مدیریت

برای بسیاری از افراد، یک مدرک لیسانس یک قدم برای آموزش عالی است. پس از توسعه حرفه ای و به دست آوردن تجربه کاری، بسیاری از افراد ممکن است تصمیم بگیرند در یک برنامه EMBA ثبت نام کنند تا تحصیلات خود را افزایش داده و دانش کارشناسانه را در زمینه کاری خود انتخاب کنند.

EMBA در اداره چیست؟ این نوع از برنامه های کارشناسی ارشد اغلب دانش آموزان را در درک کامل از زمینه های اداری کسب و کار می دهد. دانش آموزان می توانند دوره هایی را که بر مبنای موضوعات فردی نظیر شیوه های منابع انسانی یا ارتباطات تجاری متمرکز است، تمرکز کنند. این برنامه برای کمک به دانش آموزان به رهبران تجاری تبدیل می شود، این برنامه درک اصول مدیریت پایه را با تمرکز بر موضوعاتی چون نظریه مدیریت، افزایش می دهد.

در حالی که در یک برنامه EMBA در اداره ثبت نام می شود، دانش آموزان ممکن است مهارت های رهبری قوی ایجاد کنند که می تواند به پیشرفت حرفه آنها کمک کند. مهارت های ارتباطی عالی، که می تواند به شبکه دانش آموزان و ایجاد روابط تجاری کمک کند، اغلب در طول برنامه نیز رشد می کند. مهارت های حل مسئله می تواند در هر جنبه ای از زندگی، هر دو حرفه ای و شخصی باشد.

معمولا برای گرفتن مدرک تحصیلی EMBA نزدیک به دو سال طول می کشد. از آنجا که هیچ دو مدرسه یكسان نیستند، هیچ هزینه ای برای این برنامه وجود ندارد. ممکن است بهتر است به طور مستقیم با دانشگاه ها تماس بگیرید تا تخمین دقیق قیمت برنامه را بدست آورید.

با طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش های کسب شده توسط EMBA در اداره، دانش آموزان ممکن است فرصت های شغلی زیادی برای آنها فراهم کند. بسیاری از مدیران کسب و کار را انتخاب می کنند، در حالی که دیگران شرکت های خود را شروع می کنند و مدیران اجرایی می شوند. برخی تصمیم می گیرند که به عنوان مدیران مالی شغل را دنبال کنند. کسانی که شغل های خلاق را ترجیح می دهند تصمیم می گیرند که مدیران بازاریابی شوند، در حالی که افرادی که از تعامل با افراد لذت می برند گاهی اوقات به عنوان کارمند شرکت های سازمانی کار می کنند.

برگزاری کلاس های آنلاین می تواند دانش آموزان توانایی تعادل آموزش و پرورش خود را با خانواده ها و حرفه های خود را. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

اطلاعات بیشتر
در حال حاضر هیچ برنامه ای تحت EMBA مدیریت جهت نمایش وجود ندارد. سایر مقوله ها MBA مدیریت را امتحان کنید.

Search for similar programs here