‏ MBA اجرایی درباره در مجارستان مطالعات مدیریت

‏ در مجارستان 2018/2019‏ مطالعات مدیریت از تحصیلات بازرگانی جستجو کنید

مطالعات مدیریت

زمانی که در رشته بازرگانی فارغ اتحصیل شدید و تجربه کاری قابل توجهی نیز اخذ نمودید، گام بعدی MBA اجرایی (EMBA) است. این برنامه های تحصیلی موضوعات اصولی مانند امور مالی، حسابداری و بازاریابی را با مطالعات رهبری در هم می آمیزد تا شما را به سوی مناصب مدیریتی و اجرایی اعلا سوق دهد.

یک تقاضای بالا برای مدیران در صنایع مختلف وجود دارد. به طوری که، داشتن MBA در مدیریت به شما می دهد استفاده می شود بیشتر به شرکت هایی که می خواهند به استخدام موثر، رهبران قدرتمند جذاب. MBA شما مجهز به با نظریه و دانش عملی و مهارت به رقابت و در زندگی حرفه ای مدیریتی خود را بهتر.

مجارستان کشوری محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. این است که در حوزه کارپات قرار دارد و توسط اسلواکی به شمال، اوکراین و رومانی به شرق، صربستان و کرواسی به سمت جنوب، اسلوونی به جنوب غربی و اتریش در غرب هم مرز است.

‏ در مجارستان 2018/2019‏ مطالعات مدیریت برتر درباره EMBAs

اطلاعات بیشتر

MBA اجرایی

Wekerle Business School
Campus تمام وقت October 2018 مجارستان Budapest

مدیر اجرایی MBA / Specialist متخصص دیپلم کارشناسی ارشد فارغ التحصیل یک برنامه عمومی است که شامل تمام زمینه های مهم تجارت می شود. [+]

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی MBA

عنوان جایزه: Executive MBA MBA1 / Executive MBA Specialist2

سطح آموزش: دوره دیپلم کارشناسی ارشد

زمینه آموزش: اقتصاد

شرایط پذیرش:

مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی در هر زمینه 1 / BA یا درجه کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد 2،و حداقل سطح مهارت زبان انگلیسی سطح B2 (IELTS 5.5 یا TOEFL iBT 72 یا معادل آن)

مدت زمان: 4 ترم

تعداد اعتبارات: 120

هزینه تحصیل: 2500 دلار / ترم

هزینه درخواست: 350 دلار (غیر قابل استرداد)... [-]