‏ MBA اجرایی و در ونزوئلا مطالعات مدیریت

‏ در ونزوئلا 2018/2019‏ مطالعات مدیریت از EMBAs مقایسه کنید

مطالعات مدیریت

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

دانش آموزان مشتاقانه منتظر است تا در حال توسعه مدیریت و مهارت های فردی برای دریافت موقعیت بالای شرکت خود را باید برای مدیریت MBA انتخاب کردن. این آنها را با فرصت های شغلی شایسته ارائه و ساخت قابلیت های رهبری خود را. 

ونزوئلا، رسما به نام جمهوری بولیواری ونزوئلا، یک کشور در سواحل شمالی امریکا جنوبی است. ونزوئلا است جمعیت حدود در حدود 29 میلیون نفر است. در سال 2009 دولت ونزوئلا یک قانون برای ایجاد یک سیستم آزمون ورودی دانشگاه استاندارد ملی به تصویب رسید، به جای دانشگاه های دولتی 'امتحانات ورودی داخلی.

‏ در ونزوئلا 2018/2019‏ مطالعات مدیریت برتر درباره EMBAs

اطلاعات بیشتر

MBA برای مدیران

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Campus پاره وقت October 2018 ونزوئلا Caracas

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه ... [+]

‏ بیشترین مرور بر در ونزوئلا 2018/2019‏ مطالعات مدیریت درباره درجه های MBA اجرایی.

MBA برای مدیران

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه، افشای شرکت کنندگان به دولت از دانش هنر در مسائل مربوط به مدیریت و تجربه چالش برانگیز برای تصمیم گیری.

فارغ التحصیلان EMBA اجرایی:

- شما باید توانایی بیشتری برای نظام مند دانش از مناطق مختلف عملکردی سازمان ... [-]