‏ MBA اجرایی و در پاناما مطالعات مدیریت

‏ در پاناما 2018/2019‏ مطالعات مدیریت از MBAs اجرایی مروری بر تمامی

مطالعات مدیریت

زمانی که در رشته بازرگانی فارغ اتحصیل شدید و تجربه کاری قابل توجهی نیز اخذ نمودید، گام بعدی MBA اجرایی (EMBA) است. این برنامه های تحصیلی موضوعات اصولی مانند امور مالی، حسابداری و بازاریابی را با مطالعات رهبری در هم می آمیزد تا شما را به سوی مناصب مدیریتی و اجرایی اعلا سوق دهد.

MBA در مدیریت است برای کسانی که می خواهند به گسترش چشم انداز شغلی خود را. دانشجویان در این دوره MBA مشخصات عمومی مدیریت کسب و کار دریافت کنید و به مطالعه تمام جنبه های مهم در عملیات کسب و کار مانند امور مالی، بازاریابی، گروه و پویایی سازمانی، منابع انسانی، اخلاق کسب و کار و مسئولیت اجتماعی، قانون کسب و کار، و استراتژی و توسعه .

پاناما، رسما به جمهوری پاناما، جنوبی کشور از مرکزی امریکا است. واقع در تنگه اتصال شمال و جنوب امریکا. پاناما ارائه می دهد بسیاری از دانشگاه ها و مدارس که دو زبانه و در سطح جهانی. وجود دارد پروژه در حال انجام 'به نام شهر علم، که متشکل از چندین برنامه های آموزشی در تاسیسات قدیمی پایگاه سابق نظامی ایالات متحده (کلیتون).

‏ در پاناما 2018/2019‏ مطالعات مدیریت برتر از EMBAs

اطلاعات بیشتر

MBA برای مدیران

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Campus پاره وقت October 2018 پاناما Panama City

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه ... [+]

‏ رده های برتر در پاناما 2018/2019‏ مطالعات مدیریت - درجه های MBA اجرایی.

MBA برای مدیران

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه، افشای شرکت کنندگان به دولت از دانش هنر در مسائل مربوط به مدیریت و تجربه چالش برانگیز برای تصمیم گیری.

فارغ التحصیلان EMBA اجرایی:

- شما باید توانایی بیشتری برای نظام مند دانش از مناطق مختلف عملکردی سازمان ... [-]