Filter
EMBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} درجه های EMBA ‏ عالیرتبه

EMBA کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت بازرگانی، درجه فوق لیسانس طراحی شده برای دانش آموزان که در حال حاضر مدیران سطح میانی در محل موجود خود را از کار است. این برنامه درجه آنها را می دهد تا مهارت لازم برای پیشبرد به سطح بعدی، و تبدیل به رهبران در زمینه انتخاب خود.

EMBA در توسعه پایدار چیست؟ EMBA در توسعه پایدار دانش آموزان در مورد ضرورت توسعه پایدار در بازار مدرن، و چگونه برای مدیریت کسب و کار و پروژه های توسعه در راه است که به محیط زیست اهمیت و با استفاده از منابع تجدید پذیر و منابع انرژی می آموزد.

پایداری یک میدان در حال رشد در جهان کسب و کار است. EMBA در این زمینه است به احتمال زیاد با ارزش تر به عنوان تعداد فزاینده ای از شرکت های حرکت به سمت توسعه محیط زیست تبدیل شده است.بسیاری از روش آموزش داده شده توسط برنامه ریشه های خود را در علوم زمین، به طوری که درجه دارای مزیت افزوده از دانش آموزان یک پس زمینه خوب در زیست شناسی.

کل هزینه EMBA در پایداری بسته به دانشگاه شما انتخاب می کنید برای حضور در. با این حال، رشته طراحی شده است برای حدود دو سال است، بنابراین کل هزینه باید بر این اساس برآورد شده است.

هستند بسیاری از مشاغل موجود برای یک دارنده EMBA در توسعه پایدار وجود دارد. شرکت در طیف گسترده ای از صنایع، در هر دو بخش دولتی و خصوصی، درک ارزش توسعه پایدار، و در آینده ای نزدیک خواهد شد به دنبال استخدام مدیران هستند که می توانند به توسعه پایدار یک واقعیت است. بخش های غیر انتفاعی نیز تا به بسیاری از مشاغل موجود برای کسانی که علاقه مند در پایداری. حرفه ای می تواند مشاوران مستقل و یا کار به طور مستقیم برای سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان کار می کنند.

مزایای متعددی به مطالعه برای EMBA در پایداری آنلاین وجود دارد. برنامه های آنلاین اجازه می دهد دانش آموزان به توجه به یک برنامه انعطاف پذیر تر است که ایده آل برای حرفه ای ها کار مطالعه. مطالعه آنلاین نیز اجازه می دهد تا دانش آموزان برای حضور در دانشگاه در سراسر جهان بدون ترک خانه. دیگر دانش آموزان ممکن است یادگیری راحت تر در محیط کلاس درس احساس. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درمطالعات پایداری

Business School Lausanne

EMBA در کسب و کار پایدار یک برنامه منحصر به فرد در سوئیس است که ترکیبی از آموزش MBA با شیرجه رفتن عمیق در پایداری کسب و کار است. ... [+]

مروری بر برنامه

E / MBA در کسب و کار پایدار یک برنامه منحصر به فرد در سوئیس است که ترکیبی از آموزش E / MBA با شیرجه رفتن عمیق به پایداری کسب و کار است. این ایده آل برای شرکت کنندگان و حرفه ای ها است که به دنبال تجربیات موجود خود هستند تا تأثیر واقعی بر کسب و کار داشته باشند.

این برنامه دو برنامه را به یک، E / MBA و دیپلم کسب و کار پایدار متصل می کند و منجر به یک تجربه یادگیری جامع می شود که چگونه کسب و کار خود را تعریف می کند و به تغییر و نوآوری برای یک جهان بهتر هدایت می کند. در واقع، شما تمام دوره های پایه را از برنامه E / MBA دریافت خواهید کرد و به تخصص در زمینه پایداری ادامه دهید. نتیجه یک برنامه است که شما را به یک متخصص حرفه ای آگاه و شناخته شده و پایدار می داند.... [-]

سویس Lausanne
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی