Filter
EMBA
پرتغال Lisbon نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019/2020‏ برنامه های MBA اجرایی سیدنی در پرتغال - بیابید مطالعات کسب و کار

برای آن دسته از دانشجویان شاغلی که از دانش عملی قابل توجهی برخوردارند، درجه کارشناسی ارشد MBA اجرایی (EMBA) به گونه ای طراحی گردیده است که ابزارهای مورد نیاز برای پیشرفت در پیشه دانشجویان را در اختیار آنان قرار دهد. شما می توانید ضمن تحصیل به کار خود ادامه دهید زیرا کسب تجربه در جهان واقعی موجب غنی تر شدن محیط یادگیری خواهد شد.

پرتغال، رسما به جمهوری پرتغالی، کشوری است واقع در جنوب غربی اروپا، در شبه جزیره ایبری است. پرتغال 900 سال است، و حتی اگر آن را به یک منطقه نسبتا کوچک، آن نقش بسیار مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده است. دانشگاه انجام پورتو محبوب ترین های خارجی که از 11٪ دانشجویان بین المللی تشکیل شده است.

لیسبون پرتغال 'بازدید کنندگان شهرستان پایتخت است و دارای جمعیت بیش از 500،000 نفر در دولت خود را. با اتحادیه اروپا، لیسبون می آید 11 از نظر جمعیت و در میان قدیمی ترین شهرستانها بر روی زمین. 3 دانشگاه های پیشرو در لیسبون یعنی وجود دارد. دانشگاه لیسبون، دانشگاه فنی لیسبون و دانشگاه جدید لیسبون.

‏ سیدنی در پرتغال برنامه های MBA اجرایی همین امروز اقدام کنید ، مطالعات کسب و کار 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات کسب و کار, Lisbon

AESE – School for Management and Business

ما 10 سال در اولین نسخه از EASA اجرایی MBA / IESE به پایان رسید. تجربه، به طور فزاینده ثروتمند، اجازه می دهد تا ما را به ارائه شرکت کنندگان با آموزش شدید، مهار توسعه حرفه ... [+]

‏ سیدنی در پرتغال مطالعات کسب و کار - EMBAs.

اجرایی MBA EASA / IESE

ما 10 سال در اولین نسخه از EASA MBA اجرایی / IESE. تجربه های تکمیل شده، به طور فزاینده ثروتمند، ما اجازه می دهد تا به ارائه شرکت کنندگان با آموزش شدید، مهار توسعه حرفه ای و شخصی خود.

زندگی و فعالیت های اقتصادی به ارزش، و خیلی، زمانی که هدف این است که برای ایجاد رفاه برای همه، قرار دادن اطلاعات به نوآوری و استفاده مناسب از نهاده ها. هنگامی که ارزش نهادن به یک رویکرد انسانی به کسب و کار، قرار دادن مردم در مرکز سازمان، MBA اجرایی به دنبال نه تنها برای پاسخ به چگونه کارها انجام شد، بلکه به آنچه در آن است که انجام می دهند.... [-]

پرتغال Lisbon Porto
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی