Filter
EMBA
مکزیک نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2‏ EMBA برتر در مکزیک را ملاحظه کنید 2020‏

مکزیک کشور از تاریخ غنی و آینده امیدوار کننده است. چند شهرستانها در نظر گرفته مراکز مهم صنعتی و کسب و کار، و همچنین به عنوان خانه بسیاری از شرکت های ملی و چند ملیتی. دانشجویان بین المللی می تواند فرهنگ، مناظر، و همچنین به عنوان سایت های جهانی میراث فرهنگی که مکزیک را ارائه کرده است لذت ببرید.


برنامه EMBA مکزیک ارائه یک چشم انداز جهانی، با تمرکز-آمریکای لاتین. برنامه EMBA مکزیک برای حرفه ای اواسط شغل فعلی که می خواهند حرفه خود از طریق آموزش و پرورش بیشتر طراحی شده است. برنامه ها ساختار بنابراین دانش آموزان می توانند کار در حالی که به دنبال آموزش و پرورش خود ادامه دهند. دانش آموزان به دنبال EMBA مکزیک خواهد شایستگی در اصول کسب و کار، مانند امور مالی، حسابداری، فناوری اطلاعات، بازاریابی، اخلاق، اقتصاد و به دست آوردن، در حالی که تمرکز بر رهبری و مدیریت.دانش آموزان از برنامه EMBA مکزیک یاد خواهند گرفت که تفکر انتقادی برای استراتژیک تصمیم گیری در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی است.


EMBA مکزیک در نظر بگیرید به شما کمک کند در زندگی حرفه ای خود را پیشبرد. نگاهی به گزینه های زیر!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه ... ... [+]

‏ EMBAs در مکزیک 2020‏.

MBA برای مدیران

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه، افشای شرکت کنندگان به دولت از دانش هنر در مسائل مربوط به مدیریت و تجربه چالش برانگیز برای تصمیم گیری.

فارغ التحصیلان EMBA اجرایی:

- شما باید توانایی بیشتری برای نظام مند دانش از مناطق مختلف عملکردی سازمان ... [-]

مکزیک بویناویستا
اکتبر 2020
اسپانیایی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EGADE Business School

روی یک MBA اجرایی در سطح جهانی سرمایه گذاری کنید که شما را برای فرصت های رهبری ارشد تر آماده می کند و شما را به یک شبکه قدرتمند جهانی متصل می کند. ... [+]

تحول رهبری خود را دو برابر کنید. تأثیر شغلی خود را دو برابر کنید.

دو مدرک MBA فقط در 15 ماه. EGADE - WP Carey Executive MBA ، یک همکاری منحصر به فرد با درجه دو بین دو دانشکده بازرگانی بسیار شناخته شده ، به منظور ارائه یک تجربه فوق العاده از آموزش اجرایی برای آن دسته از رهبران تجارت جهانی که مایل به سرعت بخشیدن به مسیرهای خود به سطح C-Suite هستند ، طراحی شده است. این MBA اجرایی با تمرکز جهانی آمریكا به دنبال تهیه رهبرانی است كه باعث افزایش رقابت آمریكای شمالی می شود.... [-]

مکزیک مکزیکوسیتی
آگوست 2020
انگلیسی
پاره وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی