Filter
EMBA
مکزیک نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ 2‏ دوره MBA اجرایی پاره وقت در مکزیک

درجه MBA اجرایی (EMBA) برای افراد شاغل باتجربه ای طرح ریزی شده است که آماده دریافت مهارت های لازم برای کار در سمت رهبری و مدیریت اجرایی می باشند. این برنامه های تحصیلی به پیچیدگی های رهبری، امور مالی، بازاریابی و سایر عناوین مرتبط می پردازد.

مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه درجه دو سال است. به منظور به دنبال مدرک MBA، دانش آموزان ابتدا باید مدرک لیسانس در رشته مرتبط را دریافت کرده اند. در یک برنامه MBA، دانش آموزان دوره کسب و کار مربوط است که آنها را واجد شرایط برای کار و مدیریت شرکت اطلاع رسانی مشاغل و دریافت.

 

مکزیک یکی از کشورهای توریستی محبوب ترین در این سیاره است. در این کشور هر دو مناطق گرمسیری و معتدل دادن دانش آموزان بهترین زمان در اینجا. اگر شما مایل به مطالعه برای دوره خود را در دانشگاه ملی خودمختار مکزیک، از آن خواهد شد زندگی درخشان با سرگرمی های زیادی را در این کشور نیز هست.

‏ 2‏ برنامه MBA اجرایی پاره وقت برتر در مکزیک 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه ... ... [+]

‏ برترین برنامه های MBA اجرایی پاره وقت در مکزیک.

MBA برای مدیران

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه، افشای شرکت کنندگان به دولت از دانش هنر در مسائل مربوط به مدیریت و تجربه چالش برانگیز برای تصمیم گیری.

فارغ التحصیلان EMBA اجرایی:

- شما باید توانایی بیشتری برای نظام مند دانش از مناطق مختلف عملکردی سازمان ... [-]

مکزیک بویناویستا
اکتبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EGADE Business School

روی یک MBA اجرایی در سطح جهانی سرمایه گذاری کنید که شما را برای فرصت های رهبری ارشد تر آماده می کند و شما را به یک شبکه قدرتمند جهانی متصل می کند. ... [+]

تحول رهبری خود را دو برابر کنید. تأثیر شغلی خود را دو برابر کنید.

دو مدرک MBA فقط در 15 ماه. EGADE - WP Carey Executive MBA ، یک همکاری منحصر به فرد با درجه دو بین دو دانشکده بازرگانی بسیار شناخته شده ، به منظور ارائه یک تجربه فوق العاده از آموزش اجرایی برای آن دسته از رهبران تجارت جهانی که مایل به سرعت بخشیدن به مسیرهای خود به سطح C-Suite هستند ، طراحی شده است. این MBA اجرایی با تمرکز جهانی آمریكا به دنبال تهیه رهبرانی است كه باعث افزایش رقابت آمریكای شمالی می شود.... [-]

مکزیک مکزیکوسیتی
آگوست 2020
انگلیسی
پاره وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی