MBAtahsilat.com

‏ 2‏ EMBA برتر در مکزیک را ملاحظه کنید 2020‏

مکزیک کشور از تاریخ غنی و آینده امیدوار کننده است. چند شهرستانها در نظر گرفته مراکز مهم صنعتی و کسب و کار، و همچنین به عنوان خانه بسیاری از شرکت های ملی و چند ملیتی. دانشجویان بین المللی می تواند فرهنگ، مناظر، و همچنین به عنوان سایت های جهانی میراث فرهنگی که مکزیک را ارائه کرده است لذت ببرید.


برنامه EMBA مکزیک ارائه یک چشم انداز جهانی، با تمرکز-آمریکای لاتین. برنامه EMBA مکزیک برای حرفه ای اواسط شغل فعلی که می خواهند حرفه خود از طریق آموزش و پرورش بیشتر طراحی شده است. برنامه ها ساختار بنابراین دانش آموزان می توانند کار در حالی که به دنبال آموزش و پرورش خود ادامه دهند. دانش آموزان به دنبال EMBA مکزیک خواهد شایستگی در اصول کسب و کار، مانند امور مالی، حسابداری، فناوری اطلاعات، بازاریابی، اخلاق، اقتصاد و به دست آوردن، در حالی که تمرکز بر رهبری و مدیریت.دانش آموزان از برنامه EMBA مکزیک یاد خواهند گرفت که تفکر انتقادی برای استراتژیک تصمیم گیری در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی است.


EMBA مکزیک در نظر بگیرید به شما کمک کند در زندگی حرفه ای خود را پیشبرد. نگاهی به گزینه های زیر!

نتایج Filter

MBA برای مدیران

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
پردیس دانشگاهی پاره وقت اکتبر 2020 ونزوئلا کاراکاس پاناما پاناما سیتی چین شانگهای کلمبیا بوگوتا فرانسه پاریس مکزیک بویناویستا آمریکا نیواورلان + {تعداد} بیشتر

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه ...

EGADE - MBP اجرایی WP Carey

EGADE Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 15 ماهها آگوست 2020 مکزیک مکزیکوسیتی

روی یک MBA اجرایی در سطح جهانی سرمایه گذاری کنید که شما را برای فرصت های رهبری ارشد تر آماده می کند و شما را به یک شبکه قدرتمند جهانی متصل می کند.