MBASTUDIES

‏ ‏ EMBA برتر در نروژ را ملاحظه کنید 2020‏

نروژ خود را در بودن یک محیط بین المللی و چند فرهنگی، ارائه آموزش با کیفیت بالا به دانش آموزان از سراسر جهان به خود می بالد. گذشته از نروژ مناظر زیبا و سبک زندگی فعال، دانش آموزان می توانند از شبکه گسترده ای از حرفه ای کسب و کار و شرکت های ملی و چند ملیتی بهره مند شوند.


دانش آموزان از سراسر جهان به دست آوردن درجه EMBA نروژ خود را، و آن را جالب و تحریک کننده محیط یادگیری به عنوان دانش آموزان را دیدگاه های جهانی و می تواند از دیگران با پیشینه های گوناگون یاد بگیرند. برنامه EMBA نروژ در مدیریت و رهبری تمرکز با تاکید خاص صنعت مانند امور مالی یا بازاریابی است. با EMBA نروژ، دانش آموزان نیز این فرصت را به شرکت در یک سمینار بین المللی داشته باشد. فارغ التحصیلان EMBA نروژ اغلب در حرفه خود به مدیریت بالا و سمت های ارشد اجرایی پیشبرد.


اگر این برای تلفن های موبایل مورد علاقه شما، و سپس EMBA نروژ در نظر بگیرند.زیر را از طریق گزینه های حرکت و پیدا کردن برنامه برای شما!

نتایج Filter

MBA اجرایی

ISM University of Management and Economics
EMBA
<
تمام وقت
<
12 ماهها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

برنامه اجرایی MBA با همکاری نزدیک با شرکای استراتژیک دانشگاهی سازماندهی شده است. محتوای این برنامه، مناسب برای نیازهای بازار کار است، در حالی که تحویل آن بر مبنای روش های مدرن ...

اطلاعات بیشتر