MBASTUDIES

‏ 2‏ EMBA برتر در هنگ کنگ را ملاحظه کنید 2021‏

کسب یک کلاس جهان مدرک MBA اجرایی با برنامه EMBA هنگ کنگ، تولیدات برای دیدار با برنامه از مدیران. EMBA هنگ کنگ قرار می دهد حرفه ای دانش آموزان در قلب منطقه تجاری جهانی در حال رشد سریع هدایت می شود. حرفه ای به دنبال پیشبرد حرفه خود با EMBA هنگ کنگ در کنار حرفه ای دیگر از سراسر جهان مطالعه، ایجاد یک شبکه منحصر به فرد برای رشد مشترک و شخصی آینده است.

نامزدها برای EMBA هنگ کنگ ارائه تعادل منحصر به فرد بین تمرکز جهانی و تجربه های محلی، ایجاد فرصت برای مدیران و مدیران به توسعه اقتصادی سریع در چین و تاثیر پویا خود را در آینده کسب و کار جهانی قرار بگیرد. هنگ کنگ، به عنوان یک قطب مرکزی چین، مواضع دانشجویان EMBA برای آموزش و پرورش اجرایی با کیفیت عالی.

برنامه EMBA هنگ کنگ در تلاش برای ارائه مدیران ارشد اختصاصی با مهارت ها و دانش قابل اجرا از تئوری مدیریت مدرن و تمرین و برای تسهیل روش حل مسأله و اصلی استراتژیک برای آماده شدن برای چالش های اجتناب ناپذیر از محیط کسب و کار پر جنب و جوش و همیشه در حال تغییر بزرگ چین و جهان است.

اگر شما در جستجوی درجه EMBA هنگ کنگ، سپس شما به جای حق آمده است! از طریق گزینه های خود را در زیر رفته!

نتایج Filter

MBA هنلی انعطاف پذیر اجرایی در آسیا

Henley Business School Asia
EMBA
<
پاره وقت
<
24 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه، ترکیبی از مطالعه فردی و گروهی، آنلاین و کارگاه های آموزشی چهره به چهره. این مدرک MBA ابتکاری و بسیار مرتبط است برای مدیران با تجربه که می خواهند برای ادامه کار تما ...

اطلاعات بیشتر

MBA هنلی انعطاف پذیر اجرایی در آسیا

Henley Business School Asia
EMBA
سپتامبر 2021
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

هنلی انعطاف پذیر MBA اجرایی برنامه های نیمه وقت 2 سال طراحی شده برای مدیران با تجربه و مدیران اجرایی مشغول به دنبال توسعه شایستگی های مدیریت بین المللی خود است. ...

اطلاعات بیشتر