Filter
EMBA
ونزوئلا نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ‏ EMBA برتر در ونزوئلا را ملاحظه کنید 2020‏

ونزوئلا یک کشور مهم به اقتصاد امریکا لاتین است. این زیرساخت های خوب، مناظر زیبا و فرهنگ غنی، و آن را به بسیاری از دانشجویان بین المللی جذاب.


EMBA ونزوئلا برای حرفه ای کسب و کار به دنبال پیشرفت در حرفه خود بدون اختلال در کار خود طراحی شده است. دانشجویان EMBA ونزوئلا یک بنیان قوی در کسب و کار از طریق ترم دقیق در موضوعاتی مانند اقتصاد، فناوری اطلاعات، بازاریابی، و حسابداری به دست آورید. در برنامه EMBA ونزوئلا، تاکید خواهد شد در ساخت مدیریت و رهبری مهارت قرار می گیرد. دانشجویان EMBA ونزوئلا خواهد آموخت به تفکر انتقادی و استراتژیک زمانی که تصمیم گیری در یک محیط جهانی به طور مداوم در حال تغییر است. دانش آموختگان برگزاری درجه EMBA ونزوئلا اغلب به موقعیت خود را در مدیریت بالا و رهبری اجرایی بروید.


نگاهی به مرحله بعد به سمت اهداف خود را با EMBA ونزوئلا.نگاهی به گزینه های زیر و شما ممکن است برنامه مناسب برای شما پیدا کنید!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه ... ... [+]

‏ EMBAs در ونزوئلا 2020‏.

MBA برای مدیران

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه، افشای شرکت کنندگان به دولت از دانش هنر در مسائل مربوط به مدیریت و تجربه چالش برانگیز برای تصمیم گیری.

فارغ التحصیلان EMBA اجرایی:

- شما باید توانایی بیشتری برای نظام مند دانش از مناطق مختلف عملکردی سازمان ... [-]

ونزوئلا کاراکاس
اکتبر 2020
اسپانیایی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی