MBASTUDIES

‏ ‏ EMBA برتر در ویتنام را ملاحظه کنید 2021‏

ویتنام بالقوه در حال رشد است به عنوان یک قطب اقتصادی و مالی برای آسیا. محل آن مهم است به عنوان فرصت های تجاری زیادی با کشورهای بزرگ در نزدیکی وجود دارد. ویتنام همچنان به جذب سرمایه گذاران بین المللی، تجار، و دانش آموزان.


EMBA ویتنام ساختار یافته است به طوری که حرفه ای کسب و کار می تواند کار در حرفه خود در حالی که به دنبال آموزش و پرورش خود ادامه دهند. دانشجویان EMBA ویتنام ادغام سابقه کار خود را با آموزش و پرورش و یادگیری دانش و مهارت ارزشمند از همسالان در برنامه. EMBA ویتنام بر ساخت رهبران قوی و مدیران است که قادر به پیشرو در همواره در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی است. نه تنها دانش آموزان از EMBA ویتنام یادگیری برای تبدیل شدن به رهبران قوی است، اما آنها نیز از اصول و نظریه های کسب و کار بنیادی با ارزش و ضروری یادگیری، و همچنین به عنوان استفاده از این نظریه برای تمرین.


EMBA ویتنام ممکن است برنامه ای است که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف خود.حرکت از طریق گزینه های زیر و شما ممکن است برنامه را برای شما پیدا کنید!                    

نتایج Filter

MBA، دانشگاه هاوایی، دانشگاه ویتنام

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam
EMBA
اکتبر 2021
<
پاره وقت
<
21 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دانشگاه هاوایی - کالج بازرگانی شیدلر طی 21 سال گذشته برنامه MBA اجرایی درجه یک خود را در ویتنام ارائه داده است. ما در حال دریافت برنامه های دریافت پاییز 2021 برای هر دو دانشگا ...

اطلاعات بیشتر