Filter
EMBA
پاکستان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ‏ EMBA برتر در پاکستان را ملاحظه کنید 2020‏

پاکستان یک کشور پر جمعیت با تاریخ غنی و فرهنگ است. در بازار جهانی، پاکستان تبدیل شده است مکان جذاب برای بسیاری از دانشجویان بین المللی به عنوان مدارس ارائه برنامه های درجه بسیاری را در بسیاری از بخش. موسسات آموزشی در پاکستان به دنبال برای تبدیل شدن به چند فرهنگی بیشتر و بین المللی.


برنامه EMBA پاکستان برای حرفه ای ها در اواسط حرفه ای به دنبال پیشبرد به رهبری طراحی شده است. EMBA پاکستان طراحی شده است تا دانش آموزان می توانند مدرک خود را بدون ایجاد وقفه در حرفه خود دنبال کنند. دانشجویان EMBA پاکستان خواهد یک پایه محکم در اصول کسب و کار مانند امور مالی، بازاریابی، فناوری اطلاعات، و اخلاق به دست آوردن، با تمرکز بر مدیریت. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که تفکر انتقادی را به تصمیم گیری های استراتژیک در نقش مدیریت. از طریق یادگیری تجربی، دانش آموزان EMBA پاکستان یاد خواهند به درخواست نظریه و عمل.


نگاهی به طریق گزینه EMBA پاکستان زیر و برداشتن قدم بعدی به سوی اهداف خود را!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Management and Technology - Pakistan

MBA اجرایی یک طرح پیشگام با ترکیبی برتر با موفقیت توسط UMT اجرا است، از پرتاب آن در سال 1992 برای اولین بار در پاکستان است. این یک برنامه IT-فشرده مربوطه برای حرفه ای ها ... [+]

‏ EMBAs در پاکستان 2020‏.

MBA اجرایی

MBA اجرایی یک طرح پیشگام با ترکیبی برتر با موفقیت توسط UMT اجرا است، از پرتاب آن در سال 1992 برای اولین بار در پاکستان است. این یک برنامه IT-فشرده مربوطه برای حرفه ای ها که مایل به کار جهانی و فرصت های رهبری است. بر خلاف بسیاری از دیگر برنامه های آموزشی و آموزش، آن انعطاف پذیر است و مرخصی از کسب و کار نیاز نیست.

در مواجهه با محیط کسب و کار رقابتی در سطح جهانی و پشتیبانی شده توسط فن آوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته، کسب و کار ساختارهای سازمانی به سرعت در حال تغییر است. موفقیت در این مکان جدید بازار نیاز به تیم از مدیران کار در سراسر توابع و مرز است. امروز، رهبران کسب و کار چالش هایی که منحصر به فرد متفاوت از یک نسل پیش است را تجربه کنند. ... [-]

پاکستان لاهور
آوریل 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی